52440799 2298842637014071 921138848539344896 nТи велична і проста.

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Іван Багряний

21 лютого традиційно в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. У Рівненській ЗОШ № 28 вчителями-словесниками та класними керівниками були проведені різноманітні заходи, приурочені до цього свята, зокрема години спілкування «Рідна мова калинова», «Барви рідного слова», бесіди «Мова рідна, слово рідне», «Єдиний скарб у тебе – рідна мова».

Учні 5-Д класу (класний керівник Середа Н. Г.), 6-В (керівник Процько Т. В.) та 7-В (Ткачук Н. М.) застосовували свої знання в інтелектуальній грі «Чи знаю я українську мову?». 10-А клас разом із класним керівником та вчителем української мови та літератури Міщук А.А. вправлялися в майстерності написання есе «За що я люблю рідну мову».

Учні 5-В класу (керівник Кирилецька Т. В.) проходили захоплюючий літературний квест «До панни Інни». На кожному його етапі діти виконували цікаві завдання на знання рідної мови, культури, поезії. Найкмітливіших у кінці квесту чекав приз – книга Тані Стус «Письмонавтика». Упродовж усього дня у вестибюлі школи проходила тематична виставка «Українська мова – наш скарб», організована вчителями української мови та літератури.

У цей день ми всі ще раз переконалися, що повинні берегти рідне українське слово, заради щастя, добра, миру, збереження єдиної нації, адже наша доля – у наших руках. Любіть, шануйте й бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

Т. Кирилецька, класний керівник 5-В класу

РівненськоїЗОШ І-ІІІ ступенів № 28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.