7646410.06.2019 р.

Літо вже по-справжньому стає спекотним.

Сьогодні наш табір запрошений на концерт до органного залу. Приємна прохолода нас огорнула. Симпатична ведуча відразу знайшла з дітлахами контакт, вони весь час весело підспівували і підтанцьовували.

Крім сучасних дитячих пісень звучали і коломийки, виконані віртуозом-скрипалем. Виявляється, коломийки – традиційний жанр української фольк-музики. Це дворядкова народна пісня, кожен рядок якої має 14 складів з обов’язковою паузою після 8 складу. Також коломийки можуть виступати як приспівки до танцю. У них розкриваються чисті, піднесені почуття, вони дотепні, іронічні, жартівливі, засуджують зарозумілість, лінощі, пихатість. Нам сподобалось.

Після смачного обіду – гурткова робота. Рухливі ігри на свіжому повітрі, заняття за інтересами.

О. Фейлик, учитель початкових класів,

Рівненської ЗОШ №28