Милосердя та турбота про ближнього –

найвірніший знак справжньої

величі людини  (В.Шекспір).

Милосердя — це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати. Саме з такою метою протягом вересня 2014 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 28 пройшла благодійна акція «Турбота» спільно з Товариством Червоного Хреста, яка спрямована допомогти людям похилого віку.

Ініціаторами та координаторами акції у школі були члени фракції «Милосердя» учнівського самоврядування, які збирали продукти харчування та допомагали розносити їх до осель літніх, самотніх людей.

Загалом було зібрано понад 10 видів овочів загальною вагою 295 кг. (буряки, морква,цибуля картопля, перець помідори, кабачки, баклажани, капуста, перець) та фруктів, вага яких становила 12 кг (лимони, персики, яблука), кілька видів круп вагою 53кг  (вермішель, гречка, рис, манка, горох, пластівці, пшоно, цукор, олія) та  печиво.

Дякуємо усім небайдужим учням школи за активну участь та виявлене милосердя до людей, які цього потребують, а особлива подяка учням 8-х (Гега Артему, Довгополюку Віктору, Павлюку Андрію, Ящуку Антону, Приступі Іллі, Ражику Владиславу), 9-х (Грибу Антону, Макарчуку Павлу, Слободенюку Андрію, Дерезенку Михайлу, Бойчуку Дмитру), 10-х (Андрійчуку Антону, Захожому Марку, Лисюку Олегу, Ляшуку Віталію, Мельнику Станіславу) класів за допомогу в організації і проведенні акції.