Untitled collage2Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це пора сподівань та здійснення мрій. Нема більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільство, держави. Всі ми для цього живемо і працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти наше майбутнє, майбутнє нашої України.. Саме від нас, дорослих залежить, яким буде становлення маленької дитини та як складеться її доля.

Весь колектив Рівненської ЗОШ 28 вітають наших дітей-школярів з Міжнародним Днем захисту дітей. Бажаємо, аби роки дитинства були яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви наше майбутнє, нашої держави, нашої планети. Тому зичимо вам, якомога більше щирих посмішок приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам. Чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоровя та та удачі на життєвих дорогах!

О.Клімчук, педагог-організатор

ЗОШ №28

Copyright © 2020 ЗОШ №28 Rights Reserved.