1 вересня1 вересня 2020 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 відбулося традиційне свято Першого дзвоника, яке чекали всі учні школи. Своїм мелодійним дзвоном він сповістив учнів, учителів про початок нового навчального року.

На подвір`ї школи зібралася одинадцятикласники й найголовніші герої цього свята – наші першокласники, для яких цей «перший дзвоник» – справді перший: уперше дзвоник покличе їх на перший урок, і перша вчителька поведе їх у НУШ – Нову Українську Школу в Країну Знань. останній шкільний першовересень і для учнів 11-их класів, адже це для них останній перший дзвоник, попереду – напружений навчальний рік, і, звичайно, ЗНО. Випускник школи Доронін Назар і першокласниця Данилюк Софія сповістили дзвіночком про початок навчального року. Вітаємо всіх із початком нового 2020-2021 навчального року! Бажаємо натхнення, успіхі та здійснення всіх задуманих планів!

О.Клімчук, педагог організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28

Copyright © 2021 ЗОШ №28 Rights Reserved.