s27704993У світі цім людина ти,
Тому на все життя запам’ятай:
Ніколи у довкіллі не сміти,
А рідний край свій заквітчай!

(Н.Красоткіна)

У ЗОШ №28 06 жовтня та 07 жовтня 2014 року до «Дня натураліста» вчителі біології Вікторія Володимирівна Мельник та Наталя Миколаївна Дядюк спільно з учнівським парламентом організували і провели акцію «Врятуй нашу планету – утилізуй батареї з електрохімічним запасом енергії».

Учнями були підготовлені стінні газети із закликами «Здай батарейку – збережи землю та своїх дітей!».

Мета акції – сформувати екологічну культуру, залучити учнів до природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів,підвищити ефективність навчально-дослідницької роботи.

Упродовж акції учні зібрали більше тисячі батарей з електрохімічним запасом енергії і здали на подальшу утилізацію в магазин «Watsons club». Найактивнішу участь у заході взяли учні 8-А та 8-Б класів. Не залишилися осторонь учні 1-6 класів. Кулька Юля підготувала презентацію на тему «Шкідливий вплив батарейок на навколишнє середовище».