Вгору
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи — свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го. Цей день відзначається щороку відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014-го.
Цього дня 6 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Згодом були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони й убивства мирних громадян. Важкою ціною українці вистояли і перемогли!
Аби вшанувати та зберегти історичні факти даних подій у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 було проведено ряд заходів. Для учнів молодшої школи класними керівниками були проведені інформаційні ранкові кола «21 листопада – День Гідності та Свободи». У п’ятих та шостих класах - години спілкування та бесіди «День Гідності та свободи», «Гідні бути українцями». У сьомих класах діти переглянули документальний фільм Сергія Лозниці «Майдан».У восьмих класах відбулися виховні години «Україна – країна нескорених!». Дев’ятикласники, десятикласники та одинадцятикласники разом з класними керівниками підготували години спілкування «Без гідності людини не особистість», «Бути гідними», «Небесна сотня», «Герої, які змінили історію».
Українці відстояли національні інтереси та європейський вибір країни й визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю і самопожертвою Герої Майдану заслужили всенародну шану та повагу
Революція Гідності виявилася надзвичайно трансформаційним і драматичним рухом для України. Майдан постав важливою історичною подією, яка глибоко вплинула на політику не лише в Європі, а й в глобальному масштабі.
Педагог-організатор
Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28
Клімчук О.І.