dorogaНезабаром розпочнуться зимові канікули. Аби запобігти в цей період травмуванню дітей, 15 грудня 2020 року для учнів 1-А та 4-А класів, Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. №28, відбулася цікава зустріч із начальником Служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС, підполковником служби цивільного захисту Ігорем Головком.

Спілкувалися на тему: «Безпечні канікули».

Зустріч пройшла в дружній невимушеній атмосфері. Рятувальник нагадав дітворі основи безпечної поведінки на дорозі: перетинання проїжджої частини, призначення дорожніх знаків, про правила поведінки під час ігор біля доріг, на майданчиках у зимку. Школярі з цікавістю спілкувалися, задавали різноманітні запитання, а також переглянули мультик Тітоньки Сови «Азбука безпеки на дорозі».

«Кабінет Міністрів України 11 листопада 2020 року ввів нові правила для пішоходів і велосипедистів. У темний час доби і за поганої видимості пішоходи повинні будуть використовувати світло відбиваючі елементи (стрічки, наклейки, жилети), або бути в одязі, який має світло відбиваючі елементи. А велосипедистам дозволили їздити на смузі для маршруток», - наголосив І. Головко.

На останок діти пообіцяли бути чемними пішоходами та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Зустріч була цікава й змістовна, діти повторили й закріпили знання з правил дорожнього руху.

Бажаю, щоб з вами та вашими рідними ніколи не трапилося біди на дорозі. Щоб ви завжди були слухняними пішоходами та пасажирами.

Веселих канікул!

Федорчук В.І., учитель початкових класів,

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28

Copyright © 2021 ЗОШ №28 Rights Reserved.