У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Усі заклади освіти в Україні організовують освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України. Саме тому й учні початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи №28 разом зі своїми учителями традиційне святкування Нового року та святого Миколая у великому дружньому колі змінили на святкування в колі класної учнівської родини.

Не один день кипіла робота у творчих майстернях. Тут з’являлися чудові сувеніри, листівки, прикраси! Класні кімнати перетворилися на святкові зали, у яких приємно і працювати, і відпочивати. Майже у кожен клас завітав святий Миколай з подарунками. Як же раділа малеча! А четвертокласники разом з батьками ще й відвідали резиденцію святого Миколая! Майстер-клас з танців могли показати діти й під час новорічних дискотек у колі своїх однокласників. Акторську майстерність школярі анонсували під час міні-вистав до свят. Перегляд новорічних мульфільмів, спільні проєкти зі створення новорічних розмальовок стали для наших учнів першою сходинкою незвичного святкування. Карантинні обмеження є і ми їх дотримуємося! Але й традиції зберігаємо!!! Святкуймо й будьмо здорові!!! З прийдешніми святами всіх!

Мельник Світлана Григорівна,

учитель початкових класів

Рівненської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №28

Copyright © 2021 ЗОШ №28 Rights Reserved.