біблКниги - морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить (І.Франко).

З метою заохочення  дітей до читання з 22 по 26 березня 2021 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 було проведено заходи до Всеукраїнського тижня дитячого читання.

У бібліотеці діяла книжкова виставка «Стежками казок», а також відбулася акція «Подаруй сучасну книгу шкільній бібліотеці».

Для учнів першого класу було проведено бібліотечний урок «Життя книг», на якому діти дізнались, хто працює над створенням книги, як потрібно поводитися з книгою, а також поділились розповідями про свої улюблені книги. Захоплююча вікторина «З якої це казки?» була проведена для учнів других класів. Третьокласники взяли участь у конкурсі малюнків «Моя улюблена книга». Учні 4-их і 5-их класів стали учасниками відео-конкурсу «Реклама улюбленої книги». Діти рекламували свої улюблені книги з домашньої колекції, розповідали цікаві епізоди, рекомендували так, щоб їх захотіли прочитати якомога більше читачів.

Усі учасники конкурсів були відзначенні маленькими нагородами.

О.Янковська, О.Василец, бібліотекарі

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28