dz5 червня 2021 року на шкільному подвір’ї  пройшло свято останнього дзвоника у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28.

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання.

Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Особливим та трепетним став цей день для всієї великої шкільної родини, адже свій останній дзвінок на урок почули наші випускники.

Директор школи Іван Стефанович Віднічук побажав учням – вдалого відпочинку, випускникам – сил та наполегливості, батькам – терпіння, учителям – творчої наснаги та нових ідей, усім без винятку – міцного здоров’я.

Вітаємо випускників, учнів, батьків та учителів із успішним завершенням 2020-2021 навчального року, бажаємо вдало провести літні канікули, вступити до омріяних навчальних закладів та з новими силами розпочати вже новий навчальний рік!

Клімчук О. І., педагог-організатор

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28