teatrСьогодні сонечко не потішило наших вихованців пришкільного табору «Фантазія» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28. Проте, емоції від зустрічі з друзями, ігри на свіжому повітрі викликали посмішку сонечка у вигляді маленьких промінчиків.

Але самою важливою подією сьогоднішнього дня було відвідування Рівненського музично-драматичного театру та перегляд казки-мюзикла «Білосніжка і семеро гномів».

Вистива «Білосніжка і сім гномів» створений за однойменною казкою братів Грим, але за стилістикою нагадує диснеївський мультик і поставлений під музичні мотиви ірландських народних пісень. Вистава, яка занурила не лише наших діток, але і дорослих у фантастичну атмосферу акторської майстерності, яскравими костюмами, декораціями і навіть історією про кохання, і добрим гумором.

Діти ще довго були під враженням переглянутої вистави, а смачний обід та розваги доповнили їх хороший настрій ще більшим позитивом

Клімчук О.І., педагог-організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28