vervЗа вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем... Саме ця пора року щедра на врожай.

Чарівна осінь надихнула учнів та вчителів молодших класів, Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. 28, на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу на виставку-огляд "Осінній вернісаж".

Глядачів дивувала креативність та майстерність талановитих школяриків, які втілили свою фанзію у квіткові композиції, цікаві поробки з овочів, фруктів, ягід, шишок... Вразили всіх картини з осіннього листя, насіння, кетягів калини та горобини...

У всіх процесах творення осінньої краси діти долучилися до світу прекрасного, аби бачити і розкривати багатства золотої пори.

О.Клімчук, педагог-організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28

Copyright © 2021 ЗОШ №28 Rights Reserved.