dsd1 жовтня 2021 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст.28 відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки адміністрації, учителів, вахтера.

Учні з 11-А, 11-Б та 9-В класів спробували себе у ролі вчителів молодшої школи.

Кожен мав можливість оцінити особливості вчительської професії, її складність та важливість. Водночас відчути задоволення від роботи з дітьми. Учні-вчителі відповідально поставилися до своєї роботи та цікаво й креативно провели уроки.

Христина Чіркова, учениця 11-А класу, яка виконувала обов'язки директора школи, контролювала кожен процес викладання своїх колег та була присутньою на їхніх уроках. Кукса Катерина, учениця 11-Б класу, яка виконувала обов'язки вахтера зрозуміла, що якщо вчасно не відчинить двері учням і не видасть ключ від класу, а також не натисне дзвінок, уроків не буде...

О.Клімчук,

педагог-організатор