tol16 листопада – Міжнародний День Толерантності.

Погодьтеся, що усі ми різні, але це не привід засуджувати не схожих на себе!

Тому саме сьогодні учні початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 не тільки досліджували значення цього важливого слова,

а й вчилися бути толерантними разом з героями мультфільмів, через ігри, читання і обговорення ситуацій, діалоги,   моделювання ситуацій, бесіди ...

Учні 8-Д класу разом з Ольгою Василівною, бібліотекарем закладу,   створювали "Квітку толерантності", вчилися при цьому розрізняти толерантну та інтолерантну особистість. У 7 класах, вчителем християнської етики були проведені тести: «Який я друг», "Хто є для мене вірний друг".

Кожен захід був спрямований на формування в дітей загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов.

Тож прагнемо бути толерантними!

О. Клімчук, педагог-організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.№28

Copyright © 2021 ЗОШ №28 Rights Reserved.