ghjrnЗ початку нового навчального 2021 року Рівненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 28 Рівненської міської ради бере участь в інноваційному освітньому регіональному проєкті «Методична система В.О.Сухомлинського в Новій українській школі».

Учителі школи будуть упроваджувати в свою роботу ідеї великого українського педагога щодо гуманізації освітнього процесу, методик навчання дітей, розвитку творчих сил кожної окремої дитини, емоційного сприйняття процесу навчання у період розбудови Нової української школи.

Матеріали проєкту переглянути тут
 План-схема реалізації проєкту переглянути тут
 Список координаційної ради проєкту переглянути тут
 Список учасників пошукової проєктної групи переглянути тут

Презентацію можна переглянути тут

«Читання - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе» - писав В.О.Сухомлинський. Істина, яку важко заперечити.
Адже чим більше ми читаємо, тим більше інформації отримуємо, тим більше можливостей відкривається.
Читання- це безумовно праця. Щоденна, кропітка, досить часто марудна, але така важлива і просто необхідна!

Читання- це й відпочинок. Корисний, змістовний, цікавий, неповторний!
Треба лишень захотіти!
Упродовж 2-х тижнів учні 1-4 класів Рівненського ліцею 28 читали й перечитували твори Василя Сухомлинського, обговорювали зміст, ілюстрували та ділилися своїми враженнями. Кожен раз відкривали щось нове, незвідане, корисне.
Серед розмаїття творів кожен учень обирав для себе улюблені, щоб ще не один раз почерпнути мудрість закладену в них.
Не дивно, що багатьох читачів надихнули прочитані твори для власної творчості. Було непросто, але результат того вартий!
Переглядаємо, слухаємо, милуємося, пізнаємо, захоплюємося.
Бо це справді КРУТО!

Переглянути відео можна тут