резидТепло та гостинно, весело та казково, з душею та з натхненням... Саме так можна описати поїздку учнів 5-Б класу 22 грудня 2021 року до Резиденції Святого Миколая в комплексі "Сокіл". Резиденція розташована вимальовничому куточку природи.

Атмосфера свята, костюми, декорації перенесли дітей у справжню казку, у якій вони мали можливість зустрітися та поспілкуватися зі Святим Миколаєм, посидіти на його колінах, загадати бажання та зробити фото на пам'ять. Пошта, квест, науково-хімічні досліди з професором Флеймусом, чарівна екскурсія, глітер тату, тік токи, флешмоби, фотозона, смачний обід надали ще більших емоцій усім. Під час прогулянки сосновим лісом на електромобілі діти мали можливість відвідати стайню та поспілкуватись з тваринами! Казкова атмосфера закладу створила справжнє диво та ніби зачарувала дітей. Вони водили хороводи, співали, танцювали, брали участь у квестах. Три години промайнули непомітно, і аж ніяк не хотілося їхати додому! Безмежно вдячні всім організаторам свята за створення справжньої казки.

І. Чайка,

Класний керівник 5-В класу