Ми прагнемо миру! Ми прагнемо перемоги!

Кожна дитина на українській землі говорить щодня і щоночі ці слова. Кожна дитинка під звуки сирени, пригортаючись до маминого серця, хоче намалювати мир у своїй українській домівці. І знає те, що тиші та перемозі має завдячувати Богу та Збройним Силам України.

Тому об'єднанні однією ідеєю підтримати ЗСУ учні школи намалювали тематичні малюнки, які   є віддзеркаленням їхнього життя та віри. Адже за кожним малюнком – велика історія та любов дитини.

Кожна робота унікальна й цінна, тому що відображає відчуття, переживання, мрії дітей у цей складний період для кожного українця!

Щиро віримо, що кожна з робіт наших юних патріотів у одному колажу розповість світові про війну в Україні у 2022 році, про нашу незламність, стійкість та врешті-решт – перемогу!

З нами Бог і з нами Україна!

О.Клімчук,

педагог-організатор