Першою думкою Бога був Ангел. Першим словом Бога була людина.

У кожного з нас є свій Ангел-охоронець, який підтримує, захищає, прокладає нам шлях у житті. Однак цей шлях іноді позначений важкими переживаннями, особливо сьогодні.

Усе, що стосується нашого внутрішнього життя, цікавить нашого Ангела-охоронця. Наша душа та її покликання до вічності є його пріоритетом. Ось чому наш Ангел-охоронець особливим чином супроводжує нас під час молитви. Такі Ангели-охоронці потрібні сьогодні всім тим, хто стоїть на захисті нашої Української землі.

Саме тому вихованці нашої школи об’єдналися ідеєю намалювати та створити Янголів-Охоронців для наших захисників. Створюючи, малюючи, кожна дитинка вкладала свою любов, своє тепло, свою працю, віру в перемогу, а також дитячу молитву про охорону для наших Найсильніших.

Через малюнки та вироби, особливо якщо вони зроблені руками дітей, захисники відчуватимуть зв’язок з рідною домівкою, з родиною. Це надасть їм ще більшої сили та відваги, бо охороняють сьогодення та майбутнє України.

О.Клімчук,

педагог-організатор

Рівненської ЗОШ №28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.