Великий день настане для нас!

І сонце зійде, й буде в нас погожа днина.

Ми скажемо всі: «Христос воскрес!»,

«Воістину Воскрес, й Воскресне Україна!»

Вихованці нашої школи напередодні Світлого Христового Воскресіння разом з рідними виготовили патріотичні Великодні листівки з найщирішими привітаннями, вірою в ЗСУ та у швидку перемогу.

Створюючи таку красу, дітки показують, що надзвичайно важливо під час цих світлих Великодніх свят пам’ятати про наших воїнів, які, захищаючи неньку Україну, не можуть зустріти Христове Воскресіння в сім’ї чи в рідній домівці. Святкові привітання піднімуть дух наших бійців. Ці Великодні патріотичні листівки будуть передані нашим захисникам, щоб вони відчули тепло дитячих рук та любов їхніх сердечок.

Воскреснув Бог! Воскресне Україна!

Вітаємо всіх зі святом Воскресіння Христового! Щиро бажаємо, щоб Великоднє світло просвітило кожну душу, кожну домівку й родину та скріпило всіх Божим миром. Нехай воскреслий Ісус перемінить ненависть у любов, смерть у життя, війну в мир.

З нами Бог! І з нами Україна!

О.Клімчук,

педагог-організатор

Рівненської ЗОШ №28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.