Весна в цьому році особлива, бо вона прийшла, а ми майже цього не помітили. Та зараз не час опускати руки, а навпаки потрібно об'єднуватися задля досягнення спільної мети. Не зважаючи на війну, свято Божого Воскресіння настане вже цієї неділі. От і діти нашої школи долучилися до "Марафону Великодніх справ", який проходить під гаслом "Разом до перемоги".

Зокрема, учениця 7-Г класу Ткачук Софія, яка полюбляє на дозвіллі готувати різноманітні смаколики, й цього разу не лишилася осторонь. Софія не тільки зайнялася випіканням великоднього імбирного печива, а й відзняла покроковий майстер-клас, щоб кожен охочий міг це повторити. Такими невеликими, але щирими справами діти наближають день нашої перемоги. Цей день обов'язково настане, й тоді весна розквітне не лише за нашими вікнами, а й у наших серцях.

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.