ковВеликдень - це величне Свято Воскресіння Христового. Хочеться, щоб його відчула кожна родина України. На жаль, війна змусила багатьох наших співвітчизників покинути свої домівки і для багатьох Рівненщина стала їхньою другою малою Батьківщиною. Саме тому вчора, на Чистий четвер, керівниками гуртка традиційного поліського співу Юрієм та Аллою Ковальчуками було проведено акцію «Великдень для всіх», під час якої дарували діткам і дорослим, які приїхали з різних міст і сіл до Рівного, пасочки та солодощі.

Більше п'ятдесяти пасок, спечених Аллою Ковальчук і Лілією Гринюк, було подаровано в той день, а частину з них відправили нашим захисникам. Радісні очі діточок і дорослих та приємні слова подяки були найприємнішою нагородою для нас. Закарбувались у пам'яті слова старшої жінки Гелі з Гостомеля: "Я всьому світу буду розповідати, як нас тут приймають, які в Рівному добрі й щирі люди!"

Юрій та Алла Ковальчуки,

керівники гурту традиційного поліського співу

«Ранкова Роса»

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.