кошикНезабаром Великдень, і кожен з нас збиратиме великодній кошик... Але є ті, хто не матиме часу й можливості малювати писанки й пекти паски. Це наші Захисники.

Для того, щоб українські військові відчули приємні миті світлого свята Воскресіння Христового, учні нашої школи разом з батьками приєдналися до благодійної акції "Великодній кошик для Захисника".

Різноманітні сувеніри, малюнки, смаколики, виготовлені з любов’ю та вірою, – дуже велика мотивація для наших Захисників. Це для них зв'язок з домівкою, з рідною землею, це пахощі спеченої мамою пасочки…

Дитячі малюнки та листи будуть покладені до святкових кошиків для наших хлопців.

До акції «Великодні обійми» долучився й педагогічний колектив нашої шкільної родини та приготував Великодній кошик зі смаколиками та насінням квітів для колег, які перебувають у Харкові. Таким чином, кожен з нас у цей складний час символічно обіймає кожного учителя-колегу, ділиться своєю любов’ю, передає теплі слова підтримки. А найголовніше - найщиріші побажання у світле Христове Воскресіння, аби Господь витер сльозу болю, огорнув теплом надії та вселив віру в нашу перемогу та в щасливе майбутнє.

З Великоднем!

Воскреснув Бог! Воскресне Україна!

О.Клімчук, педагог-організатор

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.№28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.