Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Сьогодні ми відзначаємо найбільш довгоочікуване та радісне християнське свято - Великдень. Для всіх теперішній стан війни є періодом важких випробувань, зокрема випробуванням віри. Але саме зараз християнські цінності: допомога ближньому, любов та милосердя - мають особливу цілющу місію.

Бути вдячним — це помічати Божу руку в кожній справі. Це вміти прийняти все, що з нами відбувається: і добре, і не дуже. Ті, хто мають звичку спонтанно висловлювати вдячність, розвивають у собі здібність відчувати глибоку радість. Радість давання, ділення. Суть вдячності — у простягненій до іншої людини руці. Примиряє нас із життям, заохочуючи цінувати те, що маємо, замість того, щоби шкодувати про те, чого не маємо.

Вихованці нашої школи показали, що їхні Великодні кошики були освячені разом з Великодніми кошиками для наших Захисників. Діти прагнуть миру, прагнуть спокою та перемоги. Щиро вірять у допомогу Бога та ЗСУ.

Вірю, що ці одвічні орієнтири об'єднають нас у прагненні жити в мирі й злагоді, спонукатимуть нас творити добро та примножувати його.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє наші серця, додасть наснаги, укріпить у тому, що перемога добра над злом невідворотна!

Зі святом!

Христос Воскрес!