цвикХристос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Знайомі слова на Великдень. Це свято чекають дорослі й діти. І приготування в кожного свої. Керівниця гуртка образотворчого мистецтва Тетяна Цвик пригадує своє дитинство…

«З татом фарбувала крашанки. А коли вистигали мамині пасочки, спечені в печі, то прикрашати дозволяли мені. З першою писанкою ознайомилась в 7 класі, коли була в Польщі на гостинах. Майстер- клас проводили монашки в монастирі. Я тоді й гадки не мала, що саме майстер-клас в іншій країні зробить крок до вибору професії. Тоді я просто цим захопилась…»

На гуртку образотворчого мистецтва діти малюють Великодні композиції з паскою, крашанками, мальованками. Пишуть воскові писанки, крапанки. Виконують декупаж та аплікації на картоні, дереві, та яєчній шкарлупі.

У цьому році, не зважаючи на складний час, діти 2-4 класів не забувають про традиції.

О.Клімчук,

педагог-організатор

Рівненської ЗОШ №28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.