kvest15 травня 2022 року в парку імені Шевченка для вихованців нашої школи Громадська організація «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» під керівництвом Юрія Ткачука організувала історичний квест «Місто героїв». Його започаткували, аби познайомити містян та туристів з діячами, які творили тут історію.

Вісім команд, сформованих із учнів 8-В, 9-Б, 9-В, 9-Д, 10-А, 10-Б, 11-А класів нашої школи, мали у своєму користуванні карти з локаціями історичних місць Рівного. Їх було 27. Потрібно було, керуючись цією картою, знайти відповідну локацію, та зробити фото біля неї всією командою, та відразу це фото надіслати організаторам. Серед таких локацій - барельєф Чорноволу, пам’ятники Тарасу Шевченку, Нілу Хасевичу та інші.

Перше місце посіла команда 11-А класу «Лампочка»,почесне друге місце виборола команда 10-А класу «Незламні бандерівці».

Третє місце - у команди 9-Д класу «Панянки».

Щиро вітаємо переможців.

Дякуємо організаторам квесту - Громадській організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» за чудово проведений час для дітей та знайомство їх з видатними діячами, які творили історію.

О.Клімчук,

педагог-організатор

Рівненської ЗОШ №28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.