До уваги батьків! Для зарахування до 10 класу батькам або особам, що їх заміняють, подаються заяви на зарахування. Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього самого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу. До закладу освіти зарахування відбувається, за конкурсом (при наявності вільних місць). Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України "Про повну загальну середню освіту".

Кількість класів - 3. Профілі - українська філологія, математичний профіль.

Вільних місць - 0.