опаенв20 травня 2022 року відбулося онлайн-засідання Шкільного Європейського клубу нашої школи на тему «Світ відкриває Україну». Члени Євроклубу взяли активну участь в дискусії.

Учні обговорювали національні цінності нашої держави та погляд європейців на них. Говорили про те, як в умовах війни змінилося ставлення до нашої країни та нашого народу не лише європейців, а світу в цілому, адже українці героїчно відстоюють демократичні цінності, свою свободу, історію та культуру, життя та мрії своїх людей.

Чимало обговорень стосувалося допомоги не лише європейських, а й заокеанських країн. Адже вони не лише прийняли в себе українських біженців, а й надсилають різноманітну гуманітарну допомогу нашому народу та збройне підкріплення нашим захисникам.

Також учні дискутували про те, як нація невеличкої країни може стати взірцем і об’єднати навколо себе весь сучасний світ!

О.Рєпіна,

учитель англійської мови

Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.№28

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.