Рисунок3Вона любила дітей, школу… і географію…
А 8 червня 2022 року її, нашої дорогої колеги, Лідії Іванівни Медведчук, учительки за покликанням, людини з добрим серцем, не стало.
Обдарована особистість, відповідальна, толерантна, порядна, життєрадісна волинянка.
Її мала батьківщина – село Липне Ківерцівського району. Після закінчення інституту життєва дорога привела її на Рівненщину. З 1993 року Лідія Іванівна працювала в ЗОШ №28.
Важлива сторінка в її біографії – робота в РОІППО. Працюючи методистом, Лідія Іванівна, своє завдання вбачала в тому, щоб допомогти вчителям зорієнтуватися в новизні методики викладання географії та економіки в навчальних закладах.
Вона жила роботою. Любила своїх учнів і колег. Була прекрасною дружиною, турботливою мамою та люблячою бабусею.
З великим болем переживаємо смерть нашої колеги. Щиро поділяємо горе родини, співчуваємо друзям, близьким Лідії Іванівни.
У нашій пам’яті, Лідія Іванівна Медведчук, залишиться взірцем високого професіоналізму й великої людяності.