muzeumНезважаючи на те, що цьогоріч уперше зустрічаємо День знань без урочистостей, ми не впали у відчай. Усупереч усім несприятливим обставинам, вирішили, що спільний похід у музей буде прекрасною альтернативою онлайн-уроку.

Учні 8-Б, 8-В, 8-Д класів разом із класними керівниками відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей. Програма була насичена, цікава й пізнавальна: екскурсія, присвячена битві під Берестечком, захоплюючий квест на музейному подвір’ї. Після успішно виконаних завдань діти ласувати смаколиками та ділилися враженнями.

Дякуємо Збройним Силам України, нашим мужнім захисникам, за таку можливість. Вони тримають військовий стрій, а ми - освітній, адже ерудована та інтелектуальна молодь - це запорука успішного майбутнього країни. Разом до перемоги! З Днем знань!