09187875      Не секрет, діти бачать у снах подарунки,

Кожний мріє у цьому зв'язку.
Тільки вже чортенята всі вкрали пакунки
У діда Мороза в чарівному візку:

«Там зайчики – стрибайчики
Ліхтарики , школярики
І мандарин,і яблуко, - кажу вам тет-а-тет,-

Ми вкрали для маленької,
Маленької такої компанії,
Для скромній такої компанії
Це зовсім не секрет. (В. Баталін)

59831837Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть у нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо всею. Чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції – це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть  щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.

s76045339 26 грудня 2014 року в Рівненській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №28 учасники КВН-театру «Інші діти», лідери учнівського самоврядування фракції «Дозвілля»  разом із керівником Віктором Васильовичем Баталіним запросили учнів 5-6 класів до Новорічної казки, яка зуміла залишити в серцях дітей  радість та захоплення від новорічних свят. На дійство завітали Дід Мороз (Назар Котигорох, учень 10-Б класу) та Снігуронька (Христина Хвалько, учениця 7-Гкласу). Учні раді були вітати різних героїв: чепурних білочок (Каріна Касянчик, учениця 7-Г класу та Дарина Ломанюк, учениця 6-Г класу), чарівних янголят (Тетяна Цибульська та Дарина Эремейчук, учні 6-Г класу), бісенят-забіяк (Олена Гук та Тетяна Цибульська, учні 6-Г класу) та зачарованого кота-бегемота (Денис Степанюк, учень 9-Г класу).

Вас «Інші діти» змусять радіти.
А ще треба вміти весь зал розсмішити!
І нам КВН в житті допоможе –
Дитячі проблеми він вирішить зможе.
А я лиш хотів тебе привітати,
Повітряну кулю зелену-зелену,
На радість удачу подарувати! (В.Баталін)

М.Пастушенко, педагог-організатор