1 4Яскравий та цікавий фотоквест, присвячений Дню української писемності та мови, урізноманітнив життя нашого ліцею.

Учні 11-А та 11-Б класів отримали завдання на свої телефони. Їх було 6: сфотографувати предмет, назва якого починається на найбільш уживану літеру в українській мові; портрет або книгу автора, твір якого має найбільше перекладів серед українських творів; зробити фото з хештегом # я розмовляю українською; викласти слово «мова» із будь-яких предметів та зробити знімок; сфотографуватися з одним із символів України; додати світлини, на яких учасники зображені на фоні мальовничих куточків України.

Кожна виконана учнями у фотоквесті робота наблизила нас до мрії, до спільної мети - до перемоги, аби українська мова звучала в усіх куточках нашої країни.

Усе буде Україна!