марковаУкраїна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна,а дві революції: наш майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і революція 2013 року - Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли ми продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Саме на відкритому уроці з історичної пам’яті у 6-Б класі вчителька Маркова Тетяна Григорівна розповіла дітям коротку історію, в якій намагалася розкрити причини, які призвели до Революції гідності та свободи. Учні в свою чергу доповнили матеріал цікавими історичними фактами. Відбулася пізнавальна тематична бесіда, під час якої маленькі ліцеїсти зробили висновки, що пам‘ять про важливу правду робить народи сильними. Сильнішими за окупантів.

Ми обрали правильний шлях, змогли зберегти та розповісти надзвичайно важливу правду про нас самих, про Революцію Гідності, про Героїв Небесної Сотні, про безкомпромісну боротьбу за свободу й за перемогу у цьому змаганні. Незважаючи на те, що урок проходив у напівтемряві, було натхненно й захопливо, адже головне – світло в наших серцях.

Педагог – організатор,

Рівненського ліцею №28, Клімчук О. І.

Copyright © 2022 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.