222День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада  на честь початку двох революцій: Помаранчевої (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів, що розпочалася 21 листопада 2013 року).

Вихованці гуртка «Основи християнської етики» доєдналися до відзначення свята. Незважаючи на те, що було відсутнє світло продемонстрували свої знання про Революцію Гідності. З підручних матеріалів (спагеті та маршмелоу) будували куб міцності та стійкості, обговорюючи та сперечаючись, як укріпити стіни тилу українського народу, як закласти хороший фундамент патріотизму, та створити надійний захист, який об’єднує громадян нашої держави та народи країн ЄС, чим потрібно наповнити середину, аби відчувати себе вільною людиною, гідним громадянином своєї держави.

Саме приклад боротьби Небесної Сотні із озброєними силовиками й атмосфера Євромайдану зміцнили нас на боротьбу, стали праобразами нашої сьогоднішньої нескореної та сміливої спільноти. Це частина того ґрунту, на якому буквально проросли й зміцніли наші Сили оборони держави. Це натхнення, яке дає сили суспільству підтримувати своє військо, своїх співвітчизників та себе в часи кризи.

Боротьба триває. Ми віримо в наших захисників та перемогу!!!

Керівник гуртка «Основи християнської етики»,

Рівненського ліцею №28, Клімчук О. І.

Copyright © 2022 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.