Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

фото 430 травня 6-Б та 6-В класи відправилися в тур місцями Волині.
Першою зупинкою нашої подорожі було селище Рокині, відоме завдяки музею скансену сільського господарства Волині. У його експозиції - традиційні житлові й господарчі споруди волинського села.

Детальніше: Подорож до Луцька

фото 229.05 2023 року для учнів 9-А та 9-Г класів представниками ГО «За добробут життя «Берегиня» , за підтримки ГО «Інноваційні соціальні рішення» , Фонду ООН в галузі Народонаселення було проведено бесіду «Актуальна проблема нашого часу – домашнє насильство: як розпізнати та запобігти».

Детальніше: Зустріч із представниками ГО «За добробут життя «Берегиня»

фото 3Волонтерство – це добровільна суспільно корисна діяльність, спрямована на вирішення або пом’якшення соціальних проблем. Волонтери вкладають свій час, зусилля й талант для того, аби зробити світ кращим. Визначальним є принцип добровільності – людина діє за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Детальніше: Допомагаємо нашим захисникам

аптекаУ приміщенні однієї з найстаріших аптек міста розташований музей. Завітали й поринули у атмосферу стародавньої алхімії учні 5-Б класу Рівненського ліцею №28. Для них провели невеличку екскурсію та організували майстер-клас. Учні побачили багато цікавих експонатів, серед яких «пігулки» для щастя, «ліки» від заздрощів.

Детальніше: Екскурсія до аптеки

фото 1

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити. У цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання й вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Детальніше: Тиждень безпеки дорожнього руху в ліцеї

Кіберполіція нагадує громадянам про небезпеку переходу за підозрілими гіперпосиланнями детальніше тут

деньЄвропи9 травня 2023 року в нашому ліцеї відбулося онлайн- засідання шкільного євроклубу «Планета». Тема зустрічі «Україна – Європа: разом до перемоги». Під час засідання учні активно дискутували про основні норми й принципи функціонування європейської спільноти та переконалися в тому, що співпраця й загальні зусилля є найкращим механізмом забезпечення миру, стабільності й процвітання всіх європейських держав. Також взяли участь в онлайн-вікторині до Дня Європи.

Детальніше: Засідання шкільного євроклубу "Планета" 2023

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Анкету потрібно заповнити до 20.05.2023 р. за покликаннями:

https://forms.gle/hBMYAnbdn9bTqFSXA

рр23

За старшими і маленькі,

Вправно підбігають.

Весняночки-паняночки,

Весело співають!

Сьогодні молодший склад учасників "Народного художнього колективу" гурту традиційного поліського співу "Ранкова роса" під керівництвом Юрія та Алли Ковальчуків ще раз дружньою родиною кликали Весняне Сонечко, ПЕРЕМОГУ для нашої рідної України! Дякуємо ЗСУ!!!

ЦІЗД«Життя є дар! Цінуй його!». Саме під таким гаслом проходив Тиждень цивільного захисту в ліцеї №28, у рамках якого були проведені такі заходи: зустріч із представниками патрульної поліції та ювенальної превенції, на якій ліцеїстів навчали правильно діяти в надзвичайних ситуаціях, аби зберегти життя й здоров’я собі та оточуючим.

Детальніше: Тиждень цивільного захисту в ліцеї

пожеж2У рамках проведення Тижня цивільного захисту учні 5-Б класу відвідали 25-ту ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Під час екскурсії ліцеїсти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та про транспорт спеціального призначення.

Детальніше: Учні 5-Б класу відвідали 25-ту ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України

голодомор26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на Північний Захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

Детальніше: Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять...


Як тобі, хлопче з Херсона,

Тихий і щирий мій брате,

Слухати тишу безсонну,

Чути фантомні гармати?

Як ти, дівча із Лимана?

Бігаєш стежками квітня?

Детальніше: Вітаємо зі світлим Великоднем!

ярмаркаВоскресіння Христове – це найбільше й найсвітліше свято, яке наповнене добром та любов’ю. Цьогоріч наша квітуча Україна знову відзначає Великдень в умовах війни. Саме це свято поєднує в собі доброту й чуйність, співпереживання й щиросердність. Уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила, на яких тримається людство.

Детальніше: Великодній ярмарок 2023

Усім відоме твердження: Із книгою ти не самотній. Справді, саме вона відкриває нам двері в чарівний світ фантазії, примушує радіти, сумувати, мріяти…

біблУ бібліотеці Рівненського ліцею №28 було проведено бібліотечні уроки для учнів початкових класів на тему: “Бережи книгу - вона твій друг і порадник”, на яких училися виготовлення закладки - олівці.

Що для цього потрібно?

Детальніше: Бібліотечні уроки 2023

Copyright © 2023 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.