Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Вітаємо, наші незламні Захисники. Наснаги, терпіння, перемоги! Безмежна шана й низький уклін!

Розрядився планшет – я не граю в «Майнкрафт»,
Споглядаю планети…
Тут, в блекауті, кожен собі – астронавт:
На якій Ти і де Ти?

Детальніше: Вітаємо, наші незламні Захисники

pcehgДень Збройних Сил України - одне з найважливіших свят, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу Батьківщини.

Детальніше: День Збройних Сил України 2022

skНе любить серце, не бачачи краси

Г. Сковорода

Від дня народження Григорія Сковороди 3 грудня виповнюється вже 300 років. «Світ ловив його та не піймав». А нам це вдалося, хоч лише на декілька хвилин, аби посадити квіти від FLORIUM.UA. У день народження митця й філософа всі згадують свої досвіди, пов'язані з філософією та творчістю легенди. Окрім того, наголошують, що світогляд Сковороди сьогодні – актуальний, як ніколи.

Детальніше: Світ ловив його та не піймав

пол 102.12.22 року та 05.12.22 року працівниками відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Рівненській області були проведені профілактичні заняття з ліцеїстами з питань булінгу, насилля, куріння, правил дорожнього руху.

Детальніше: Зустріч з поліцією 2022

Цьогоріч ми відзначаємо 300-річчя великого мислителя українського народу – Григорія Сковороди. Самостійний, гордий, дивакуватий, убогий, але мудрий, будив сумління й научав. «Що життя? – запитував він. – То блукання. І завжди блукаю між нещасними степами, колючими чагарями, гірськими виступнями – а буря над головою, і ніде сховатись від неї. Але бадьорись!». Саме сьогодні ми усвідомлюємо глибину творчості видатного філософа й митця.
Вірші поета надихнули Маркович Маргариту, ученицю 11-Б класу, та Ткачук Ярину, ученицю 9-В класу.

 

 

volonter5 грудня Україна і світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. У сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Детальніше: День волонтера 2022

cnid1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Ідею організації Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом запропонували в 1987 році Джеймс В. Бунн і Томас Неттер, співробітники з питань громадської інформації, що працювали в Глобальній програмі по боротьбі зі СНІДом при Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ). Вони звернули увагу на темпи поширення епідемії, оцінили загрозу й можливі катастрофічні наслідки. 

Детальніше: Всесвітній день боротьби зі СНІДом 2022

кікімораДіти Рівненського ліцею № 28 підхопили естафету по плетінню «кікімор» для наших захисників, адже допомога в тилу на сьогодні день є дуже важливою. І діти, і працівники нашого закладу своєю працею для ЗСУ тримають свій фронт.

Детальніше: Плетіння «кікімор» 

222День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада  на честь початку двох революцій: Помаранчевої (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів, що розпочалася 21 листопада 2013 року).

Детальніше: Заняття гуртка «Основи християнської етики», присвячене Дню Гідності «Як стати гідним громадянином...

марковаУкраїна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна,а дві революції: наш майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і революція 2013 року - Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли ми продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Детальніше: Революція Гідності 2022

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Народна мудрість стверджує: «Скільки знаєш мов, стільки разів ти людина». Проте без рідної мови ніхто не здатен повноцінно почуватися частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра. 

Детальніше: День української писемності та мови

1 4Яскравий та цікавий фотоквест, присвячений Дню української писемності та мови, урізноманітнив життя нашого ліцею.

Учні 11-А та 11-Б класів отримали завдання на свої телефони. Їх було 6: сфотографувати предмет, назва якого починається на найбільш уживану літеру в українській мові; портрет або книгу автора, твір якого має найбільше перекладів серед українських творів; зробити фото з хештегом # я розмовляю українською; викласти слово «мова» із будь-яких предметів та зробити знімок; сфотографуватися з одним із символів України; додати світлини, на яких учасники зображені на фоні мальовничих куточків України.

Детальніше: Фотоквест до Дня української писемності та мови

1 1День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день ушанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила й Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

Детальніше: Квест-подорож «Шляхами Кирила й Мефодія»

Screenshot 1

Осінь подарувала нам теплі дні та неймовірну красу, яка надихає на творчість та добрі справи.

Учні 5-А класу Рівненського ліцею №28 взяли участь у фотоквесті «Піймай осінній настрій». «Прогулянка по парку», «Фруктово-овочевий бум», «Букет із листя», «Парасолька – осінній тренд», «Листопад» – різні локації, гарний настрій та незабутні емоції .

Детальніше: Барвиста осінь із вірою у нашу Перемогу

Цьогоріч 14-го жовтня ми відзначаємо кілька знаменних дат: День захисників та захисниць України, День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя УПА. Сьогодні наші воїни мужньо боронять рідну землю від російських загарбників. Аби подякувати героям, молодші вихованці ліцею написали листи, намалювали малюнки, підготували невеличкі сувеніри та виготовили янголят. Діти вклали у витвори свою любов, молитву, прагнення до перемоги.

Детальніше: День захисників та захисниць України!

І, наче звір, Дніпро пробудився.
Козацький клич, застогнала земля.
Чути з далеку козацьку пісню:
"Йде, Україно, сила твоя!"

Copyright © 2022 ЛІЦЕЙ №28 Rights Reserved.