Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

28 тачки15.06.2017 р.

Чомусь вважається, що машинами повинні захоплюватися лише хлопці, але сучасний світ диктує свої умови: дівчата навчилися вправно керувати автомобілями, стають механіками, їздять на байках. Тому пропозиція перегляду мультфільму «Тачки» викликала в усіх захоплення.

Детальніше: Тачки

28 Літній концерт14.06.2017 р.

Тепле літечко сьогодні подарувало прохолоду. Справ маємо багато: сьомий загін представлятиме наш табір на міському конкурсі «Данс-батл», а ми вирушаємо на концертна концерт до залу органної та камерної музики.

Детальніше: Літній концерт


28 ЇЖАЧОК13.06.2017 р.

У повітрі п’янко пахне скошена трава, вітерець гойдає березові гілки, сонечко голубить обличчя таборян… Нас радо зустрічає музично-драматичний театр. Сцена декорована чудернацькими деревами і квітами, виготовленими із звичайнісіньких різнокольорових пластикових пляшок. Така краса! Лунає легка танцювальна музика, починається дійство…

Детальніше: Їжачок Марії Василівни

den12.06.2017 р.

Після теплої нічної зливи вся природа ожила. Блищали на сонці покупані рослини, всміхалися калюжі, радісно щебетали пташки. Сьогодні нас знову чекають у «Гайдамаках». Там завжди цікаво.

Детальніше: Чудовий день

1494601343podvodnaya-era2109.06.2017 р.

Активне вивчення підводного світу почалось порівняно недавно – в середині минулого століття. Для цього необхідно було придумати гідролокатори, акваланги, батискафи, орбітальні супутники…

Дивовижний світ під водою багатий і різноманітний.

Детальніше: Підводна ера

Opera08.06.2017 р.

Виявляється, що це зовсім не страшно! Немає у світі людини, яка б байдуже ставилась до музики, адже в ній втілено все прекрасне, світле, добре і вічне. Світ музики багатий і дивовижний. Музику любить кожен по-своєму. Для деяких вона тільки приємна розвага в години дозвілля.

Детальніше: Опера? Опера!

mult07.06.2017 р.

Гратися природно для будь-якої дитини. Так вона пізнає світ. Одному гратися швидко набридає. А от із друзями – завжди весело і надзвичайно приємно.

Детальніше: Мультипарк 2017

bychok06.06.2017 р.

Казки ніколи не набридають. Вони корисні. Вони примножують щастя, вони – вітаміни для душі, яка потребує спокою, доброти. Казки – це мудрість, мудрість багатьох поколінь, що навчає і виховує.

Детальніше: Солом’яний бичок 2017

     gajdamaky02.06.2017 р.

Завжди усім дітям цікаво, а як було колись? У що одягалися, як працювали, як проводили вільний час, які види спорту були популярні, якою була школа, чи були дитячі садочки, чи ласували колись морозивом, як жили без комп’ютерів і мобільників?

Сьогодні маємо гарну нагоду ознайомитися, як проводили вільний час козаки – ми їдемо у козацький табір «Гайдамаки».

Детальніше: Козацький табір «Гайдамаки»

org zal

01.06.2017

Справжнє календарне літечко подарувало сьогодні затишний теплий ранок. Новий день розкриває свої обійми…

Наш сьомий загін бере участь у конкурсі малюнків на асфальті «Діти і мир», що проходитиме у парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка. Побажаємо їм успіхів і, звичайно, перемоги.

Детальніше: Органний зал

  31.05.2017 р.rozvag

Ну от скажіть, молодець, дуже великий молодець той, хто придумав канікули! Правда ж?

Скільки цікавого чекає малят на канікулах! А у таборян сьогодні День Розваг.

Погода приємно-комфортна: ласкаве сонечко плюс легенький вітерець.  Настрій прекрасний, друзів – багато, сподівань – море. Гратися ж не набридає ніколи, особливо у мультипарку.

Детальніше: День розваг

 30.05.2017 р.IMG 20170530 113507 HDR

Теплий ранок зустрів нас ніжним співом зябликів. Яскравий день чекає нас сьогодні!

Ура! Ми йдемо на перегляд вистави у ляльковий театр! Зосереджено сідаємо у жовтогарячі «буси», не забуваючи правила поведінки у транспорті. Цікаво, чи будуть сьогодні сюрпризи? 

Повільно піднімається завіса, дійство починається…

Детальніше: Допитливий слоник

map477

29.05.2017 р.

Лише кінець травня дав можливість отримати насолоду від тепла: припинився холод, пройшли дощі. Якось швидко промайнули останні тижні навчання. І сьогодні на порозі привітно зустрічає учнів пришкільний табір «Фантазія». Розваги на свіжому повітрі, спортивні змагання, гурткова робота, відвідування театрів, музеїв, приємне спілкування з друзями, удосконалення знань із англійської мови, нові відкриття, нові знайомства, смачні сніданки і обіди чекають на таборян цього літа.

Отож, літечко, приймай нас у свої лагідні обійми!

О.Фейлик,

учитель початкових класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.  №28

28 свято знань і творчості 1 1

Для кожного вчителя найкращим подарунком є досягнення та реалізованість його учнів, для кожного учня найкращим подарунком є щасливі очі наставника та найрідніших людей – батьків, які пишаються своєю дитиною, для кожного батька чи матері – успіх та визнання його дитини – найцінніший дарунок, адже, коли щаслива дитина – батьки в стократ щасливіші…28 свято знань і творчості 1 3

Саме подарунок, як символ кропіткої праці, віри, безмежної вдячності та любові став символом традиційного свята вшанування призерів та переможців інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів, змагань, олімпіад учнів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 - Святo Знань і Творчості – 2017, яке пройшло 19 травня 2017 року.

Детальніше: Свято Знань і Творчості 2017

Рівне читає 1Рівне не лише малює – читає теж! Упевнено можна сказати, відвідавши заходи, які проводилися в ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 м. Рівного в рамках проекту «СімПод» «Рівне читає».

22 травня, у день перепоховання українського письменника, національного героя Тараса Шевченка, лунало художнє слово в шкільних стінах.

Детальніше: Рівне не лише малює – читає теж!

18816162 1968113216745605 527187267 nКожного року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави.

Детальніше: День Європи - 2017

28 Карпати 1 

6-8 травня 2017 року, ми, учні 7-9 класів Рівненської ЗОШ № 28 відвідали мальовничі Карпати. Коли дізнались,що організовується екскурсія, то відразу ж загорілись цією ідеєю.

Спочатку ми пройшлися  Стежками Довбуша.

Детальніше: Карпати  6-8 травня 2017

I6UihzpEmG48 травня 2017 рокув усьому світі розпочинаєтьсяТиждень безпеки дорожнього руху. Щороку у світі гине 1,5 млн осіб внаслідок дорожньо-транспортних подій. Близько 50 млн людейце ті особи, які мають якісь травми внаслідок дорожньо-транспортних пригод, тому на сьогодні Тиждень безпеки дорожнього руху спрямований на те, щоб громадяни об'єдналися для вирішення питань, пов'язаних зі зниженням смертності, зниженням травматизму на наших дорогах.

Детальніше: Безпека дорожнього руху – це життя! 

am3g6q18bMUБільше семи десятків років вже розділяють сучасне нашої незалежної держави від пекельних подій Другої світової війни, де українські вояки в складі різних військових формувань переслідували єдину мету – захистити свій народ від неволі та безглуздої ідеї панування однієї нації над іншою.

Детальніше: Пам’ятати заради майбутнього…

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.