Вгору
Пасха – найважливіше і найшанованіше християнське свято. Всі віряни чекають його з особливимм трепетом, адже у цей день воскрес Ісус Христос, який пожертвував своїм життям, аби врятувати наші.
Це остаточний тріумф через який все з більшою силою воскресає Божа Любов до кожної людини, яку ніхто і ніщо не може зламати.
Міжнародний День Землі відзначають щорічно 22 квітня, його проголосила ООН 12 років тому з метою об'єднання людей планети у справі захисту довкілля Це свято започаткували для того, щоб кожен з нас – дорослий чи малий звернув увагу на проблеми планети, яку створив Творець для нас, з ідеальними комфортними умовами для проживання.
"Онлайн-опитування" буде проводитись у березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності. Участь в опитуванні є добровільною.
Анкета для вчителів та представників адміністрації - переглянути тут
Анкета для батьків - переглянути тут
Вітаємо Міщак Софію, ученицю 10-А класу з ІІІ місцем у номінації «Декламація» (старша категорія).
Яка вона, Україна, у думах і піснях великих поетів, що відкрили нашій нації шлях у безсмертя? Яка вона, Україна, Тараса і Лесі?
Вона - у красі українських просторів, у співі весняних птахів, у силі і славі її доньок і синів! Вона у кожному голосі, у кожному виступі учасників міського етапу обласного дистанційного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить (І.Франко).
З метою заохочення дітей до читання з 22 по 26 березня 2021 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 було проведено заходи до Всеукраїнського тижня дитячого читання.
Година Землі – це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.
Щорічно у Годину Землі відбувається символічне відключення світла на одну годину (у 2021 році - з 20.30 до 21.30) – у домівках, офісах та біля визначних місць і споруд світу. Згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу.
Користування газовими приладами при дотриманні правил та інструкцій безпечне та зручне. Проте неправильна їх експлуатація може призвести до нещасних випадків.
Саме з правилами безпечного користування газовими приладами учнів 2-х класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 ознайомила Бутенко Людмила Анатолівна, представниця АТ «Рівнегаз».
В українців є чимало символів-предметів. Такий уже ми народ. Але ми маємо єдине слово-символ – «Кобзар».
На початку своєї історії кобзарство було способом виживання покалічених чоловіків. У період бездержавності воно стало скарбницею пам’ятіпро славні часи. Із появою Т.Шевченка це слово перестало позначати безіменну сутність, воно стало характеристикою генія.
Десятикласники Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 стали зірками Інтернету
https://7dniv.rv.ua/suspilstvo/shkoliari-z-rivnoho-zapysaly-patriotychnyy-rep/
https://chasdiy.org/news/rivnenski-shkoliari-pidirvaly-merezhu-repom-pro-ukrainsku-movu.html
http://charivne.info/news/starshoklasnikizrivnohozapisalirepproukrainskumovuvideo
Загублені тварини потрапляють до притулків, де дуже часто не вистачає засобів для їх утримування, лікування та задоволення інших потреб. Тому в рамках проекту «Біоетика» пройшла Всеукраїнська благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика» для допомоги тваринам. Акція тривала з 15 по 26 лютого в усіх регіонах України.
150 років тому в м. Новоград-Волинський (25 лютого 1871 року) в шляхетній родині грекині Ольги та серба Петра Косачів народилася дівчинка. Її назвали Ларисою, але через 13 років вона візьме псевдонім «Леся Українка» й стане окрасою української літератури.
З нагоди ювілею в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 була організована книжкова виставка творів письменниці. Учні початкових класів переглянули відеоінформацію «Цікаві факти з життя Українки», читали поезію «Дочка Прометея».
Оголошення для батьків майбутніх першокласників - переглянути тут
Мову рідну ти чуєш з пелюшок.
Навіть день без мови – це культурний шок.
Мова часом ріже без ножа,
Якщо ця мова для тебе чужа.
Мати власну мову – це мати «фасон».
Нема своєї мови в Буркіна-Фасо.
Є цілі континенти, де кладовище мов,
Хоч «мертва» арамейська послала в світ любов.
Спитаєте, чому? Ця істина проста –
Це мова є біблійна і рідна для Христа.
Пішли у небуття і аккадська, і санскрит.
Ніхто їх не поверне, бо спалено мости.