Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Тиждень безпеки1З 14 по 18 листопада 2016 р. у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшов тиждень Безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя!».

Детальніше: Безпека на дорозі – безпека життя! 2016

IMG 6146З 11 по 13 листопада в місті Забже (Польща) команда Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 брала участь у  Міжнародному турнірі з баскетболу серед дівчат та юнаків, присвяченому Дню Незалежності Польщі.

Детальніше: Вітаємо баскетболісток, Забже

wvMBEec0XV8Нещодавно було підведено підсумки традиційного літературного конкурсу «Перло многоцінне», який проводився Рівненським обласним обєднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

Детальніше: «Перло многоцінне»2016

IMG 189708, 09 листопада у ЗОШ №18 відбулась міська спартакіада з шахів серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 24 команди. Змагання відбувались за Швейцарською системою у 7 турів. В напруженій боротьбі наша команда у складі: Кондратюк Вікторії (6-А), Криворучко Миколи (5-Г), Скрипчука Антона (5-В), вибороли ІІІ місце. Вітаємо юних шахістів і бажаємо майбутніх перемог! 

День української писемності 1Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями плекала її українська земля, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

Детальніше: Посій зернинку грамотності

Баскетболістки 18 листопада 2016 року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 пройшли змагання з баскетболу серед дівчат 3*3 серед збірних команд школярів ЗНЗ. Приємно повідомити, що команда в складі  Кіби Владислави, Дубнюк Дарини, Гупалюк Богдани (учениць 9-А класу)  посіла перше місце в молодшій віковій категорії, керівник команди - Жартун Валерій Володимирович.

Детальніше: Вітаємо баскетболісток!!! 2016

yg8rH3rPccMУ І етапі змагань з баскетболу 3*3 брали участь шість команд міста: 1,12, 18, 22, 26, та 28 школи.

Команди були розділені на дві групи. До команди нашої школи, ЗОШ № 28, у групу потрапили команди НВК №26 та ЗОШ №1.

Детальніше: Вітаємо баскетболістів!!! 2016

GTpTvm8D3-UЗавершився ІІІ Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом "Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". За цей час, 03.10 –31.10. 2016 року, у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, спрямованих на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей. 

Детальніше: Бібліотечні гостини 2016

Карпати14-16 жовтня 2016 року вихованці гуртка «Юні дослідники-краєзнавці» Рівненської ЗОШ № 28 відвідали мальовниче Закарпаття! Побували в Міжгір’ї, милувались красою озера Синевир і засніженими вершинами Карпат, зробили чудову фотосесію біля водоспаду Шипіт.

Детальніше: Мальовниче Закарпаття 2016

chervona kaluna13 жовтня 2016 року в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, річниці Української Повстанської Армії, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28 взяла участь у традиційному міському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».

Детальніше: Вітаємо!!! 2016

4WIDWfTc1 c14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день в Україні відзначається День українського козацтва, день створення  УПА, а з 2014 року - День захисника України.

Детальніше: Покрова. Традиції українського народу 2016

novy kollazh«…Я в казку двері прочинила,

А всюди золото лежить.

Це Осінь жовта, світла, мила

До мене казкою летить…»

Детальніше: Осінній вернісаж-2016

novy kollazh5Милосердя – це сила, здатна

захистити беззахисне. (Г.Честертон)

 

У жовтні 2016 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 28  за підтримки Товариства Червоного Хреста відбулася благодійна акція «Турбота», яка стала вже традиційною.

Детальніше: Акція «Турбота-2016»

Битва хорів1 жовтня вся міжнародна спільнота, всі люди, закохані в мистецтво, відзначають День музики.

Не залишились осторонь цієї події і учні Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28.

Детальніше: Битва хорів

Музей 1Перший український національний стяг, піднятий над Рівненською міськрадою, саморобні авторські козацький і національний прапори. Такі оригінальні експонати представлені у Рівненському обласному краєзнавчому музеї на виставці  «Рівненщина. 25 років Незалежності України», яку відвідали  27 вересня 2016 року учні 7-Б та 9-Г класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 28.

Детальніше: Гордість моя, Україна 2016

ІноземнаВивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

Детальніше: «Подивитись у Європу» 2016

Остріг1 жовтня 2016 року учні 6-А та 6-Б класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 відвідали визначні місця м. Острога. А саме: Острозьку Академію, Острозький замок та Музей книги.

Детальніше: Екскурсія в Остріг

 

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.