Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

S1870285Багата Україна талантами, щедра на красу!

У кожній області – свої звичаї, обряди, пісні, ремесла… Все це споконвіку створював народ – дарував незрівнянну красу людям різних часів і поколінь, посилав віру і надію.

Детальніше: «Ранкова роса» на фестивалі «Орелі»

IMG 2167У грудні 2016 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 пройшов шкільний турнір з шахів, присвячений дню Святого Миколая (керівник гуртка В.І. Шинкарчук). Щиро вітаємо його переможців:

з І місцем Мельника Богдана, учня 3-А класу;

з ІІ місцем  Юхимчука Владислава, учня 3-В класу;

з ІІІ місцем Бодакву Мар’яна, учня 2-Г класу;

з ІІІ місцем Костоловича Владислава, учня 3-Б класу

Детальніше: Шаховий турнір - 2016

Зустріч з лейтенантом15 грудня 2016 року до шестикласників ЗОШ № 28 завітала інспектор роти №4 УПП в м. Рівному лейтенант поліції Іванна Бояківська.  В теплій емоційній атмосфері учні разом з інспектором пригадали права дитини та з’ясували, чи бувають  права без обов’язків.

Детальніше: Зустріч з лейтенантом поліції

kBge-kJJw7cНаближається до завершення 2016 рік – Рік  англійської мови. Різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови, були проведені протягом року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28.

Детальніше: Тиждень англійської мови 2016

Y-4yLaUqIcIЗбройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку України, особливо сьогодні – у нелегкі часи на Сході нашої держави.

Детальніше: «Дякуємо за мирне небо над головою, спокійні дні і ночі…»

2В усьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. 1 грудня 2016 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. №28 лідери учнівського самоврядування провели інформаційний флешмоб «Всесвітній день боротьби зі СНІДом».

Детальніше:  Всесвітній день боротьби зі СНІДом

d2A lCXNiRoІсторія має важливу якість: рано чи пізно все стає явним. Наші батьки навіть не здогадувалися про те, що в 1932-1933 роках в Україні був штучний голод. Інформація про цю страшну подію доходила у вигляді поодиноких оповідей і поширюється таємно.

Детальніше: Запали свічку пам’яті 2016

День гідності і свободиУ Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 28 пройшов тиждень, присвячений Дню Гідності та Свободи під гаслом «Україна – це територія Гідності та Свободи!».

Учні школи підготували тематичні виставки малюнків у рекреаціях початкової школи. На виховних годинах учні 5-11 класів переглянули документальні кадри «Революція Гідності».

Детальніше: День Гідності і Свободи 2016

Львів19-20 листопада 2016 року вчителями Рівненської  ЗОШ №28 Н.Дядюк, А.Гонтар, В.Дроздик, С.Семеновим була організована екскурсія до цікавого та загадкового міста.

Детальніше: Екскурсія до міста із ароматом кави та шоколаду…

25 листопада 2016 року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 пройшли змагання з баскетболу в залік Спартакіади школярів міста Рівне.Приємно повідомити, що команда в складі: Пилипчук Дарини, Левечко Христини, Климчук Анастасії, учениць 11-Б класу, Процікевич Олександри, учениці 10 класу, Іванюк Ярослави, Таргонської Олени, учениць 9-А класу, Лотюк Анни, учениці 9-В класу, Коваль Вікторії, учениці 8-Б класу, Єфімової Вікторії учениці 8-В класу посіла перше місце, перемігши команду ЗОШ №22 з рахунком 76:14.

Детальніше: Вітаємо із перемогою 2016

хвилина слави123 листопада 2016 року у ЗОШ І-ІІІ ст. №28 пройшов вже традиційний загальношкільний конкурс-огляд талантів «Моя хвилина слави!», в якому взяли участь учні 1-9 класів.

Детальніше: Моя хвилина слави 2016

Тиждень безпеки1З 14 по 18 листопада 2016 р. у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшов тиждень Безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорозі – безпека життя!».

Детальніше: Безпека на дорозі – безпека життя! 2016

IMG 6146З 11 по 13 листопада в місті Забже (Польща) команда Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 брала участь у  Міжнародному турнірі з баскетболу серед дівчат та юнаків, присвяченому Дню Незалежності Польщі.

Детальніше: Вітаємо баскетболісток, Забже

wvMBEec0XV8Нещодавно було підведено підсумки традиційного літературного конкурсу «Перло многоцінне», який проводився Рівненським обласним обєднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації.

Детальніше: «Перло многоцінне»2016

IMG 189708, 09 листопада у ЗОШ №18 відбулась міська спартакіада з шахів серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 24 команди. Змагання відбувались за Швейцарською системою у 7 турів. В напруженій боротьбі наша команда у складі: Кондратюк Вікторії (6-А), Криворучко Миколи (5-Г), Скрипчука Антона (5-В), вибороли ІІІ місце. Вітаємо юних шахістів і бажаємо майбутніх перемог! 

День української писемності 1Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями плекала її українська земля, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

Детальніше: Посій зернинку грамотності

Баскетболістки 18 листопада 2016 року у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 пройшли змагання з баскетболу серед дівчат 3*3 серед збірних команд школярів ЗНЗ. Приємно повідомити, що команда в складі  Кіби Владислави, Дубнюк Дарини, Гупалюк Богдани (учениць 9-А класу)  посіла перше місце в молодшій віковій категорії, керівник команди - Жартун Валерій Володимирович.

Детальніше: Вітаємо баскетболісток!!! 2016

yg8rH3rPccMУ І етапі змагань з баскетболу 3*3 брали участь шість команд міста: 1,12, 18, 22, 26, та 28 школи.

Команди були розділені на дві групи. До команди нашої школи, ЗОШ № 28, у групу потрапили команди НВК №26 та ЗОШ №1.

Детальніше: Вітаємо баскетболістів!!! 2016

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.