Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

фото2День Знань, 1 вересня – свято, яке усім нам щороку нагадує про те, що кожен, незалежно від віку, завжди повинен і може вчитися! У цей день усі школи країни відкривають свої двері допитливим, талановитим та старанним учням, а вчителі, уже скучивши за своїми підопічними, готові відкривати їм цікавий та незвіданий світ знань.

Детальніше: З Днем Знань! 2017

 28 закриття табору16.06.2017 р.

Швидко промайнули три тижні. Сьогодні останній день роботи пришкільного табору «Фантазія». День прощання із новими і старими друзями на ціле літо. Адже тепер нас чекає відпочинок із родинами.

Детальніше: Закриття пришкільного табору 2017

28 Англомовний загінОсь і промайнули три тижні активного відпочинку у таборі «Фантазія». Вихованці англомовного загону  «CoolMonkeys» удосконалювали свої знання  з англійської мови, отримані протягом навчального року. Вони мали чудову можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності.

Детальніше: Англомовний загін Cool Monkeys 2017

28 тачки15.06.2017 р.

Чомусь вважається, що машинами повинні захоплюватися лише хлопці, але сучасний світ диктує свої умови: дівчата навчилися вправно керувати автомобілями, стають механіками, їздять на байках. Тому пропозиція перегляду мультфільму «Тачки» викликала в усіх захоплення.

Детальніше: Тачки

28 Літній концерт14.06.2017 р.

Тепле літечко сьогодні подарувало прохолоду. Справ маємо багато: сьомий загін представлятиме наш табір на міському конкурсі «Данс-батл», а ми вирушаємо на концертна концерт до залу органної та камерної музики.

Детальніше: Літній концерт


28 ЇЖАЧОК13.06.2017 р.

У повітрі п’янко пахне скошена трава, вітерець гойдає березові гілки, сонечко голубить обличчя таборян… Нас радо зустрічає музично-драматичний театр. Сцена декорована чудернацькими деревами і квітами, виготовленими із звичайнісіньких різнокольорових пластикових пляшок. Така краса! Лунає легка танцювальна музика, починається дійство…

Детальніше: Їжачок Марії Василівни

den12.06.2017 р.

Після теплої нічної зливи вся природа ожила. Блищали на сонці покупані рослини, всміхалися калюжі, радісно щебетали пташки. Сьогодні нас знову чекають у «Гайдамаках». Там завжди цікаво.

Детальніше: Чудовий день

1494601343podvodnaya-era2109.06.2017 р.

Активне вивчення підводного світу почалось порівняно недавно – в середині минулого століття. Для цього необхідно було придумати гідролокатори, акваланги, батискафи, орбітальні супутники…

Дивовижний світ під водою багатий і різноманітний.

Детальніше: Підводна ера

Opera08.06.2017 р.

Виявляється, що це зовсім не страшно! Немає у світі людини, яка б байдуже ставилась до музики, адже в ній втілено все прекрасне, світле, добре і вічне. Світ музики багатий і дивовижний. Музику любить кожен по-своєму. Для деяких вона тільки приємна розвага в години дозвілля.

Детальніше: Опера? Опера!

mult07.06.2017 р.

Гратися природно для будь-якої дитини. Так вона пізнає світ. Одному гратися швидко набридає. А от із друзями – завжди весело і надзвичайно приємно.

Детальніше: Мультипарк 2017

bychok06.06.2017 р.

Казки ніколи не набридають. Вони корисні. Вони примножують щастя, вони – вітаміни для душі, яка потребує спокою, доброти. Казки – це мудрість, мудрість багатьох поколінь, що навчає і виховує.

Детальніше: Солом’яний бичок 2017

     gajdamaky02.06.2017 р.

Завжди усім дітям цікаво, а як було колись? У що одягалися, як працювали, як проводили вільний час, які види спорту були популярні, якою була школа, чи були дитячі садочки, чи ласували колись морозивом, як жили без комп’ютерів і мобільників?

Сьогодні маємо гарну нагоду ознайомитися, як проводили вільний час козаки – ми їдемо у козацький табір «Гайдамаки».

Детальніше: Козацький табір «Гайдамаки»

org zal

01.06.2017

Справжнє календарне літечко подарувало сьогодні затишний теплий ранок. Новий день розкриває свої обійми…

Наш сьомий загін бере участь у конкурсі малюнків на асфальті «Діти і мир», що проходитиме у парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка. Побажаємо їм успіхів і, звичайно, перемоги.

Детальніше: Органний зал

  31.05.2017 р.rozvag

Ну от скажіть, молодець, дуже великий молодець той, хто придумав канікули! Правда ж?

Скільки цікавого чекає малят на канікулах! А у таборян сьогодні День Розваг.

Погода приємно-комфортна: ласкаве сонечко плюс легенький вітерець.  Настрій прекрасний, друзів – багато, сподівань – море. Гратися ж не набридає ніколи, особливо у мультипарку.

Детальніше: День розваг

 30.05.2017 р.IMG 20170530 113507 HDR

Теплий ранок зустрів нас ніжним співом зябликів. Яскравий день чекає нас сьогодні!

Ура! Ми йдемо на перегляд вистави у ляльковий театр! Зосереджено сідаємо у жовтогарячі «буси», не забуваючи правила поведінки у транспорті. Цікаво, чи будуть сьогодні сюрпризи? 

Повільно піднімається завіса, дійство починається…

Детальніше: Допитливий слоник

map477

29.05.2017 р.

Лише кінець травня дав можливість отримати насолоду від тепла: припинився холод, пройшли дощі. Якось швидко промайнули останні тижні навчання. І сьогодні на порозі привітно зустрічає учнів пришкільний табір «Фантазія». Розваги на свіжому повітрі, спортивні змагання, гурткова робота, відвідування театрів, музеїв, приємне спілкування з друзями, удосконалення знань із англійської мови, нові відкриття, нові знайомства, смачні сніданки і обіди чекають на таборян цього літа.

Отож, літечко, приймай нас у свої лагідні обійми!

О.Фейлик,

учитель початкових класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.  №28

28 свято знань і творчості 1 1

Для кожного вчителя найкращим подарунком є досягнення та реалізованість його учнів, для кожного учня найкращим подарунком є щасливі очі наставника та найрідніших людей – батьків, які пишаються своєю дитиною, для кожного батька чи матері – успіх та визнання його дитини – найцінніший дарунок, адже, коли щаслива дитина – батьки в стократ щасливіші…28 свято знань і творчості 1 3

Саме подарунок, як символ кропіткої праці, віри, безмежної вдячності та любові став символом традиційного свята вшанування призерів та переможців інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів, змагань, олімпіад учнів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 - Святo Знань і Творчості – 2017, яке пройшло 19 травня 2017 року.

Детальніше: Свято Знань і Творчості 2017

Рівне читає 1Рівне не лише малює – читає теж! Упевнено можна сказати, відвідавши заходи, які проводилися в ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 м. Рівного в рамках проекту «СімПод» «Рівне читає».

22 травня, у день перепоховання українського письменника, національного героя Тараса Шевченка, лунало художнє слово в шкільних стінах.

Детальніше: Рівне не лише малює – читає теж!

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.