Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

GTpTvm8D3-UЗавершився ІІІ Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом "Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". За цей час, 03.10 –31.10. 2016 року, у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 було проведено чимало цікавих та змістовних заходів, спрямованих на популяризацію дитячого читання, розвиток творчого та інтелектуального потенціалу дітей. 

Детальніше: Бібліотечні гостини 2016

Карпати14-16 жовтня 2016 року вихованці гуртка «Юні дослідники-краєзнавці» Рівненської ЗОШ № 28 відвідали мальовниче Закарпаття! Побували в Міжгір’ї, милувались красою озера Синевир і засніженими вершинами Карпат, зробили чудову фотосесію біля водоспаду Шипіт.

Детальніше: Мальовниче Закарпаття 2016

chervona kaluna13 жовтня 2016 року в переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, річниці Української Повстанської Армії, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 28 взяла участь у традиційному міському огляді-конкурсі військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина».

Детальніше: Вітаємо!!! 2016

4WIDWfTc1 c14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей же день в Україні відзначається День українського козацтва, день створення  УПА, а з 2014 року - День захисника України.

Детальніше: Покрова. Традиції українського народу 2016

novy kollazh«…Я в казку двері прочинила,

А всюди золото лежить.

Це Осінь жовта, світла, мила

До мене казкою летить…»

Детальніше: Осінній вернісаж-2016

novy kollazh5Милосердя – це сила, здатна

захистити беззахисне. (Г.Честертон)

 

У жовтні 2016 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 28  за підтримки Товариства Червоного Хреста відбулася благодійна акція «Турбота», яка стала вже традиційною.

Детальніше: Акція «Турбота-2016»

Битва хорів1 жовтня вся міжнародна спільнота, всі люди, закохані в мистецтво, відзначають День музики.

Не залишились осторонь цієї події і учні Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 28.

Детальніше: Битва хорів

Музей 1Перший український національний стяг, піднятий над Рівненською міськрадою, саморобні авторські козацький і національний прапори. Такі оригінальні експонати представлені у Рівненському обласному краєзнавчому музеї на виставці  «Рівненщина. 25 років Незалежності України», яку відвідали  27 вересня 2016 року учні 7-Б та 9-Г класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 28.

Детальніше: Гордість моя, Україна 2016

ІноземнаВивчення іноземної мови в сучасному світі – це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Знання хоча б однієї іноземної мови розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу.

Детальніше: «Подивитись у Європу» 2016

Остріг1 жовтня 2016 року учні 6-А та 6-Б класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 відвідали визначні місця м. Острога. А саме: Острозьку Академію, Острозький замок та Музей книги.

Детальніше: Екскурсія в Остріг

 
 
 

 Належить життя прожити,

Долаючи часом кручі.

Та вчитель,  ловець у житі,

Боронить від прірви учнів!

Детальніше: Ловець у житі

франкоУ рамках святкування 160-річчя від дня народження Івана Франка учні Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 взяли участь у виготовленні ювілейних листівок.

Діти через слово і пензель із щемом у серці доторкнулися до глибин творчості, де відобразили мрії та сподівання митця.

Детальніше: ...Я син народу, що вгору йде…

28 екскурсія20 вересня 2016 року для учнів 5-Б класу Рівненської ЗОШ № 28 була організована  екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею з метою ознайомлення дітей з  природою рідного краю.

Детальніше: Було цікаво… весело… краєзнавче!..

FLXKWg9HREQ21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Саме цій даті було присвячено урок-тренінг  у 7-В класі, який провела учитель історії Олена Віталіївна Павлюк.

Детальніше: День миру-2016

5csHigFJYIs

У світі є багато такого,

за що я готовий померти,

але нема нічого такого,

 за що я готовий убити

(Махатма Ганді).

Детальніше: Урок Миру-2016

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.