Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

mult07.06.2017 р.

Гратися природно для будь-якої дитини. Так вона пізнає світ. Одному гратися швидко набридає. А от із друзями – завжди весело і надзвичайно приємно.

Детальніше: Мультипарк 2017

bychok06.06.2017 р.

Казки ніколи не набридають. Вони корисні. Вони примножують щастя, вони – вітаміни для душі, яка потребує спокою, доброти. Казки – це мудрість, мудрість багатьох поколінь, що навчає і виховує.

Детальніше: Солом’яний бичок 2017

     gajdamaky02.06.2017 р.

Завжди усім дітям цікаво, а як було колись? У що одягалися, як працювали, як проводили вільний час, які види спорту були популярні, якою була школа, чи були дитячі садочки, чи ласували колись морозивом, як жили без комп’ютерів і мобільників?

Сьогодні маємо гарну нагоду ознайомитися, як проводили вільний час козаки – ми їдемо у козацький табір «Гайдамаки».

Детальніше: Козацький табір «Гайдамаки»

org zal

01.06.2017

Справжнє календарне літечко подарувало сьогодні затишний теплий ранок. Новий день розкриває свої обійми…

Наш сьомий загін бере участь у конкурсі малюнків на асфальті «Діти і мир», що проходитиме у парку культури і відпочинку ім. Т.Шевченка. Побажаємо їм успіхів і, звичайно, перемоги.

Детальніше: Органний зал

  31.05.2017 р.rozvag

Ну от скажіть, молодець, дуже великий молодець той, хто придумав канікули! Правда ж?

Скільки цікавого чекає малят на канікулах! А у таборян сьогодні День Розваг.

Погода приємно-комфортна: ласкаве сонечко плюс легенький вітерець.  Настрій прекрасний, друзів – багато, сподівань – море. Гратися ж не набридає ніколи, особливо у мультипарку.

Детальніше: День розваг

 30.05.2017 р.IMG 20170530 113507 HDR

Теплий ранок зустрів нас ніжним співом зябликів. Яскравий день чекає нас сьогодні!

Ура! Ми йдемо на перегляд вистави у ляльковий театр! Зосереджено сідаємо у жовтогарячі «буси», не забуваючи правила поведінки у транспорті. Цікаво, чи будуть сьогодні сюрпризи? 

Повільно піднімається завіса, дійство починається…

Детальніше: Допитливий слоник

map477

29.05.2017 р.

Лише кінець травня дав можливість отримати насолоду від тепла: припинився холод, пройшли дощі. Якось швидко промайнули останні тижні навчання. І сьогодні на порозі привітно зустрічає учнів пришкільний табір «Фантазія». Розваги на свіжому повітрі, спортивні змагання, гурткова робота, відвідування театрів, музеїв, приємне спілкування з друзями, удосконалення знань із англійської мови, нові відкриття, нові знайомства, смачні сніданки і обіди чекають на таборян цього літа.

Отож, літечко, приймай нас у свої лагідні обійми!

О.Фейлик,

учитель початкових класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст.  №28

28 свято знань і творчості 1 1

Для кожного вчителя найкращим подарунком є досягнення та реалізованість його учнів, для кожного учня найкращим подарунком є щасливі очі наставника та найрідніших людей – батьків, які пишаються своєю дитиною, для кожного батька чи матері – успіх та визнання його дитини – найцінніший дарунок, адже, коли щаслива дитина – батьки в стократ щасливіші…28 свято знань і творчості 1 3

Саме подарунок, як символ кропіткої праці, віри, безмежної вдячності та любові став символом традиційного свята вшанування призерів та переможців інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів, змагань, олімпіад учнів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 - Святo Знань і Творчості – 2017, яке пройшло 19 травня 2017 року.

Детальніше: Свято Знань і Творчості 2017

Рівне читає 1Рівне не лише малює – читає теж! Упевнено можна сказати, відвідавши заходи, які проводилися в ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 м. Рівного в рамках проекту «СімПод» «Рівне читає».

22 травня, у день перепоховання українського письменника, національного героя Тараса Шевченка, лунало художнє слово в шкільних стінах.

Детальніше: Рівне не лише малює – читає теж!

18816162 1968113216745605 527187267 nКожного року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави.

Детальніше: День Європи - 2017

28 Карпати 1 

6-8 травня 2017 року, ми, учні 7-9 класів Рівненської ЗОШ № 28 відвідали мальовничі Карпати. Коли дізнались,що організовується екскурсія, то відразу ж загорілись цією ідеєю.

Спочатку ми пройшлися  Стежками Довбуша.

Детальніше: Карпати  6-8 травня 2017

I6UihzpEmG48 травня 2017 рокув усьому світі розпочинаєтьсяТиждень безпеки дорожнього руху. Щороку у світі гине 1,5 млн осіб внаслідок дорожньо-транспортних подій. Близько 50 млн людейце ті особи, які мають якісь травми внаслідок дорожньо-транспортних пригод, тому на сьогодні Тиждень безпеки дорожнього руху спрямований на те, щоб громадяни об'єдналися для вирішення питань, пов'язаних зі зниженням смертності, зниженням травматизму на наших дорогах.

Детальніше: Безпека дорожнього руху – це життя! 

am3g6q18bMUБільше семи десятків років вже розділяють сучасне нашої незалежної держави від пекельних подій Другої світової війни, де українські вояки в складі різних військових формувань переслідували єдину мету – захистити свій народ від неволі та безглуздої ідеї панування однієї нації над іншою.

Детальніше: Пам’ятати заради майбутнього…

Pven7PJfh0MЩось цього року зима ніяк не хоче відступати. Квітень, а холодно…

Цього дня чекали всі: учителі уточнювали деталі малюнків, учні хотіли, щоб швидше закінчилися уроки, швидше взяти до рук крейду…

27 квітня 2017 року в парку «Просвіта» відбулася одна із подій проекту «СімПод», який присвячений 100-літтю Рівненського об’єднання товариства «Просвіта»  імені Т. Шевченка (у рамках загальноміського проекту «Рівне – місто унікальних подій»).

Детальніше: Рідні краєвиди

1AqKWb5T1yIІз таким девізом вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці»  Рівненської ЗОШ № 28 кожного разу вирушають на екскурсію. 1 та 2 квітня 2017 року ми вирішили відкрити для себе Тернопільщину.

Першим туристичним об’єктом стало місто Кременець. Це – одне з найкрасивіших малих міст України.

Детальніше: Життя - це подорож, Подорожі - це життя...

28 букварик 119-21 квітня 2017 р. в учнів 1-х класів Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №28  урочисто й цікаво пройшли свята «Прощавай, «Букварику».

         З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші. А як же інакше?

Детальніше: Прощавай, Букварику!

pizap.com14925006879981Чистий четвер – день весняного очищення. Протягом усього Великого посту кожен намагався дотримуватись не лише фізичного посту, але й очистити свою душу, власні помисли.

Детальніше: Великодній благодійний ярмарок 2017

pizap.com1492514087692178758У мозаїці різних жанрів української народної творчості почесне місце посідає писанка. Для кожного з нас писанка є символом відродження життя, радості, щастя, наближення одного з найбільших та найулюбленіших свят – Великодня.

Детальніше: Великодня майстерня випускників  Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.