Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Tabir

DSCN9016Згідно з указом Президента України №641\2015 рік 2016 оголошено Роком англійської мови в Україні. Учнівсько-педагогічний колектив ЗОШ № 28 активно приєднався до участі в заходах, спрямованих на популяризацію англійської мови. У період з 20 по 28 квітня в школі пройшли Дні англійської культури – свято англійської мови, у якому брали участь усі учні школи.

Детальніше: Дні англійської культури

цоЩоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,29 квітня 2016 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 проводився показовий День цивільного захисту.

Детальніше: День цивільного захисту 2016

Максе живи28 квітня 2016р.  на Майдані Незалежності пройшов загальноміський Великодній ярмарок «Максе, живи!»,  виручені кошти з якого підуть на лікування 13-річного Максима Гаврилюка, учня Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20.

Детальніше: МАКСЕ, ЖИВИ!

оро 26 квітня 2016року 30-а річниця Чорнобильської трагедії,саме цього дня учні 5-Б класу відвідали виставку, на якій представлені матеріали з фондів краєзнавчого музею “Наш біль-Чорнобиль”. Це -фотографії зруйнованого реактора ЧАЕС, речі, документи і фото учасників ліквідації аварії- мешканців нашого краю. 

Детальніше: Наш біль -Чорнобиль

IMG 459822 та 23 квітня 2016 року в спортивній залі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 у фінальних змаганнях Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги серед дівчат зустрілися команди Києва, Дніпропетровська, Рівного. 

Детальніше: Вітаємо чемпіонів України!

DSCN2435Із метою вшанування мужності та героїзму захисників  України, традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в учнів 24 квітня 2016 року було організовано оглядову екскурсію до Національного історико-меморіального заповідника «Козацькі могили» та Тараканівського форту-застави.

Детальніше: Круг містечка Берестечка…

QBhNfyhynkI15 квітня 2016 року команда КВН «Інші діти» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 взяла участь у міському етапі ХХІІ Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, який відбувся в торгівельно-розважальному центрі «Екватор».

Детальніше: «Інші діти» - юні пожежники

ноклж 5„Кожен, хто вміє згуртувати навколо

себе людей із різними характерами,

різними інтересами й  може  привести їх до успіху,- справжній Майстер...”

Детальніше: Семінар класних керівників

ku5XqV52UEIЩороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання – час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів.

Детальніше: Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2016

ZYs115LQjmAСтаровинними краснянками закликали весну учасники дитячого гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28

Детальніше: Старовинні поліські краснянки

Промінець18.03.2016 року учні 8-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 відвідали клас-музей «Промінець» на базі школи №24 міста Рівного. Його робота спрямована на прищеплення дітям поваги та зацікавленості до професії рятувальника, допомогу дошкільнятам та учням навчальних закладів в оволодінні правилами безпеки життєдіяльності.

Детальніше: Відвідування класу-музею «Промінець»

IMG 9896Відомому сатирику та байкареві Володимиру Грабоусу, який по 2004 рік працював у нашій школі був присвячений виступ учениці 6-А класу Анни Рашко під керівництвом учителя історії Олени Віталіївни Павлюк у міському конкурсі «Юних екскурсоводів-краєзнавців», де вони посіли ІІІ місце.

Детальніше: Авторитетний дзвін Володимира Грабоуса

вовк110 березня 2016 року учні 2-Б класу Рівненської загальноосвітньої школиI-IIIст. №28 взяли участь у міському фестивалі-конкурсі шкільних театральних колективів, гуртків та лялькових театрів «З Україною в серці».

Детальніше: Вовк і семеро козенят

новый коллаж 2Традиційно в Рівному весна починається з Шевченка. У неспокійний для Україничас слова Кобзаря набули зовсім іншого змісту, вони стали пророчими та навіть гаслами народного спротиву.

Детальніше: Пророк, народжений Україною

новый коллаж5«Отче наш! Тарасе всемогутній! Великий Муже України-Руси! Апостоле української літератури!» – так звертаючись до національного Пророка Тараса Григоровича Шевченка, розпочинали свято «Вічний як народ!»учні сьомих класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28.

Детальніше: Весна починається з Шевченка

28 Л.Грекул фото 1Вік, у якому приходять досвід, впевненість, досконалість, переконання, перші почуття.

         27 лютого 2016 р. у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 розмаїття вишиванок, у якому щебечуть, посміхаються, хвилюються майже 100 учениць, майстринь – вишивальниць. Вони - учасниці найбарвистішого конкурсу.

Детальніше: Конкурсу «Юна вишивальниця» - 17 років

новый коллаж 2З 15 по 19 лютого у Рівненській школі І-ІІІ ст. №28 пройшли заходи з ушанування пам’яті героїв Небесної Сотні та подій на Майдані, в рамках якого у холі школи відбулася виставка тематичних стінгазет, які підготували учні    8-х класів, пройшли години спілкування у 1-8 класах.

Детальніше: Герої не вмирають!

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.