Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

07червня 2016 року

 

IMG 20160607 110030Гра у боулінг має давню історію. Прототипи куль і кегель були виявлені археологами на розкопках Давнього Єгипту і датуються 5200 роком до н.е. Однак, привілей поширення боулінгу в Новому Світі належить німцям. Гра отримала назву від англійського дієслова «bowl» - «катати кулі». Найстаріший майданчик для гри у боулінг знаходиться в Англії. До речі, він до цього часу діє.

Детальніше: Боулінг 2016

Новий день..! А, значить, нові пригоди та розваги очікують на вихованців англомовного загону “FunnyRabbits”. 

Креативність, непосидючість та неординарність вихованців спонукають вихователів шукати нові та цікаві розваги «кумедним кроликам».

Детальніше: Новини з мовного загону

origin

6 червня 2016 року

 

Ура! Сьогодні нас чекає похід у кінотеатр «Ера». Черепашки-ніндзя знову на екранах!

Детальніше: Черепашки-ніндзя

organ3 червня 2016 року

 

Погодьтеся, не всі люблять класичну музику. Але органний зал!..

Ми йдемо у Зал камерної та органної музики на концерт «Україно, мій коханий краю!»

Зал зустрів нас приємною прохолодою, звернули увагу на справжній орган. Який він величезний!

Детальніше: Зустріч з класикою

FotorCreated

2 червня 2016 року

 

Як ви думаєте, чи важко працювати актором? На сцені все дійство виглядає легко, невимушено, красиво. Але цьому передує щоденна кропітка праця усієї театральної трупи, яка відшліфовує кожну деталь, удосконалює кожну дрібничку.

Детальніше: Король свистунів

IMG 20160703 13293630 травня 2016 р. на базі пришкільного табору відпочинку  “Фантазія“ Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №28 розпочав свою роботу англомовний загін “ FunnyRabbits”. Відпочинок у цьому загоні це не звичайні уроки англійської мови, це  чудова можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати свої знання у різних формах діяльності (ігрових та концертних програмах, спортивних змаганнях, квестах, театральних виставах).

Детальніше: “Funny Rabbits”

гайдамаки

1 червня 2016 року

 

Другий рік поспіль наші школярики відвідують козацький табір «Гайдамаки». Здається, що про козаків ми так багато знаємо: розповідали на уроках учителі, читали історичні книги, дивились пізнавальні фільми. Але…  Виявляється, їхні тренування проводилися в ігровій формі.

Детальніше: Козацькому роду нема переводу  2016

WP 20160531 10 04 37 Pro

31 травня 2016 року

 

Приємні сюрпризи розпочалися зранку: смачний сніданок, похід у ляльковий театр!

Кожна людина, якого б віку вона не була, має улюблену казку.

Детальніше: Дюймовочка

WP 20160531 14 09 34 ProГостинно відкриває літечко браму: стоїть тепло – сонячна погода, природа бринить ніжною зеленню, пахощами квітів, свіжістю скошеної трави, мелодіями пташиного дзвінголосся.

Детальніше: Літечко

KoWancLyF3gУже традиційно, у теплі та сонячні травневі дні, під завісу навчального року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 проходить Свято Знань і Творчості, де вшановуються найталановитіші та найздібніші учні,  висловлюється подяка вчителям та батькам школярів, які своїми знаннями та вміннями досягають найвищих вершин у науці, спорті та творчості!

Детальніше: Свято Знань і Творчості 2016

новый колаж 3Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,16-22 травня 2016 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 проводилися бесіди, інструктажі на теми «Подорож до країни дорожніх: знаків», «Безпека дорожнього руху – це життя», «Я – учасник дорожнього руху».

Детальніше: Тиждень безпеки дорожнього руху 2016

1image00222 травня 2016 року, напередодні літніх канікул, для школярів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 пройшов «Єдиний день електробезпеки» під гаслом «Безпека понад усе!», щоб навчити дітей правил електробезпеки в повсякденному житті, запобігати випадкам травмування, загибелі дітей від ураження електричним струмом та надавати першу медичну допомогу.

Детальніше: «Єдиний день електробезпеки»

hiZkO0pxIYk20 травня учні нашої школи відвідали мальовничий куточок Костопільського Полісся, а саме Музей лісу, який розташований неподалік м.Костополя. 

Детальніше: Музей лісу 2016

AAJG9qZ2v6EКвітень 2016 року запам’ятався вихованцям гуртка «Юні туристи-краєзнавці» захоплюючою поїздкою за маршрутом Дубно-Тараканів. Надзвичайні враження залишили в пам’яті дітей напівзруйновані, але таємничі стіни Тараканівського форту.

Детальніше: Маршрут Дубно-Тараканів 2016

Bsp9xfFNTh4Весняного сонячного ранку 7 травня 2016 року учні 5-10 класів нашої школи вирушили в Карпати. Синоптичні прогнози були невтішними, всі три дні мав іти дощ. Але Карпати, як завжди, - непередбачувані. Було по-справжньому круто!

Детальніше: Дивовижна поїздка в Карпати

Tabir

DSCN9016Згідно з указом Президента України №641\2015 рік 2016 оголошено Роком англійської мови в Україні. Учнівсько-педагогічний колектив ЗОШ № 28 активно приєднався до участі в заходах, спрямованих на популяризацію англійської мови. У період з 20 по 28 квітня в школі пройшли Дні англійської культури – свято англійської мови, у якому брали участь усі учні школи.

Детальніше: Дні англійської культури

цоЩоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій,29 квітня 2016 року у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 проводився показовий День цивільного захисту.

Детальніше: День цивільного захисту 2016

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.