Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

ZYs115LQjmAСтаровинними краснянками закликали весну учасники дитячого гурту традиційного поліського співу «Ранкова роса» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28

Детальніше: Старовинні поліські краснянки

Промінець18.03.2016 року учні 8-А класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 відвідали клас-музей «Промінець» на базі школи №24 міста Рівного. Його робота спрямована на прищеплення дітям поваги та зацікавленості до професії рятувальника, допомогу дошкільнятам та учням навчальних закладів в оволодінні правилами безпеки життєдіяльності.

Детальніше: Відвідування класу-музею «Промінець»

IMG 9896Відомому сатирику та байкареві Володимиру Грабоусу, який по 2004 рік працював у нашій школі був присвячений виступ учениці 6-А класу Анни Рашко під керівництвом учителя історії Олени Віталіївни Павлюк у міському конкурсі «Юних екскурсоводів-краєзнавців», де вони посіли ІІІ місце.

Детальніше: Авторитетний дзвін Володимира Грабоуса

вовк110 березня 2016 року учні 2-Б класу Рівненської загальноосвітньої школиI-IIIст. №28 взяли участь у міському фестивалі-конкурсі шкільних театральних колективів, гуртків та лялькових театрів «З Україною в серці».

Детальніше: Вовк і семеро козенят

новый коллаж 2Традиційно в Рівному весна починається з Шевченка. У неспокійний для Україничас слова Кобзаря набули зовсім іншого змісту, вони стали пророчими та навіть гаслами народного спротиву.

Детальніше: Пророк, народжений Україною

новый коллаж5«Отче наш! Тарасе всемогутній! Великий Муже України-Руси! Апостоле української літератури!» – так звертаючись до національного Пророка Тараса Григоровича Шевченка, розпочинали свято «Вічний як народ!»учні сьомих класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28.

Детальніше: Весна починається з Шевченка

28 Л.Грекул фото 1Вік, у якому приходять досвід, впевненість, досконалість, переконання, перші почуття.

         27 лютого 2016 р. у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 розмаїття вишиванок, у якому щебечуть, посміхаються, хвилюються майже 100 учениць, майстринь – вишивальниць. Вони - учасниці найбарвистішого конкурсу.

Детальніше: Конкурсу «Юна вишивальниця» - 17 років

новый коллаж 2З 15 по 19 лютого у Рівненській школі І-ІІІ ст. №28 пройшли заходи з ушанування пам’яті героїв Небесної Сотні та подій на Майдані, в рамках якого у холі школи відбулася виставка тематичних стінгазет, які підготували учні    8-х класів, пройшли години спілкування у 1-8 класах.

Детальніше: Герої не вмирають!

Дыти дытямНапередодні різдвяних свят прокидається віра у диво та бажання самому доторкнутися до зимової магії. Саме тому у грудні 2015 року фракція «Милосердя» учнівського парламенту разом із соціальним педагогом Інною Сергіївною Горбачквською взяла участь у благодійних акціях «На крилах янгола», «Діти-дітям», «Доброго Різдва».

Детальніше: Зимові благодійні акції у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. №28

НР1Новий рік – найвеселіше і найочікуваніше свято. У ці чарівні дні кожен вірить у чудеса, і вони таки збуваються. І якщо й дорослі чекають на щось надзвичайне, то що вже говорити про дітей!

Детальніше: З Новим 2016 роком!

Свято наближаєтьсяУ чудеса не вірять люди ? А шкода… Дуже хочеться під Новий рік незвичайного, несподіваного, чарівного… Навіть, простого, банального снігу…

Детальніше: Наближається свято

Андріївські вечорниці13 грудня 2015 року в Рівненському краєзнавчому музеї гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» під керівництвом Юрія та Алли Ковальчуків із Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 представив «Андріївські вечорниці».

Детальніше: Андріївські вечорниці-2015

коллаж«Свобода означає абсолютне верховенство прав людини»

Франклін Делано Рузвельт

 Саме ці слова  стали лейтмотивом тижня права у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28,

Детальніше: Тиждень права 2015

090909З метою виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу; формування активної громадянської позиції щодо збереження об´єктів матеріальної культури та природи;

Детальніше: Вітаємо переможців та призерів міського етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина –...

444Другого грудня 2015 року у Рівненській ЗОШ №28 пройшов традиційний загальношкільний фестиваль-конкурс команд КВН «Жарт-птиця – 2015» серед учнів 5-11-х класів.

Детальніше: Жарт-птиця – 2015

28 голодомор у папкуЩорічно в четверту суботу листопада вся Україна завмирає в скорботі. У кожній домівці ввечері палає вогник свічки пам’яті, пам’яті жертв голодоморів. Адже з 1998 року на цей час припадає щорічний національний пам'ятний день вУкраїні – День пам’яті жертв Голодоморів.

Детальніше: Злочин влади – трагедія народу!

28 День Гідності21 листопада 2015 року відзначається друга річниця початку Революції Гідності – трагічних та переломних подій для історії всієї країни та нації, які неможливо забути і переоцінити.

Детальніше: День гідності

Переглянути тут

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.