Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

s08671852З 3 по 10 вересня 2014 року команда Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28 «Інші діти», як переможці міського та обласного етапу конкурсу, взяла участь у Всеукраїнському фіналі змагань загонів юних інспекторів руху, який  проходив у ДП «Санаторний комплекс «Пуща -Озерна» Київської області.

Читати повністю:  Юні Інспектори Руху – за безпеку дорожнього руху!

s77626909Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28 взяла участь в акції «Замість букета на 1-е вересня пожертвуйте військовим в зоні АТО» та Всеукраїнській акції «Лист пораненому»

Наші військовослужбовці гідно та стійко долають усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в які складні обставини вони потрапили. Допомога потрібна різна – моральна та фінансова.

Читати повністю: Акції в ЗОШ №28

s90701329Саме під таким гаслом пройшло святкування Дня знань, 1 вересня у всіх школах, зокрема і у Рівненській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. №28.

Традиційно на урочистій лінійці лунав Гімн України, але напевно, як ніколи, його звучання викликало у більшості присутніх сльози та невимовне прагнення до миру та спокою у нашій державі у ці непрості та тривожні дні.

Читати повністю:  Україна – єдина країна!

Copyright © 2018 ЗОШ №28 Rights Reserved.