Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

IMG 5398З 16 березня по 22 березня 2015 року бібліотека Рівненської ЗОШ №28 наповнилася святковим настроєм. Адже в її стіни завітало традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Детальніше: Всеукраїнський тиждень дитячого читання в  ЗОШ № 28

M10SuMvn4xc27 березня 2015 року команда «Інші діти» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 посіла І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН України «Первосміх» у м.Лубни Полтавської області.

Детальніше: «Інші діти» - переможці ІІІ Всеукраїнського фестивалю   «Первосміх-2015»

Інформаційний вісник

Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 28

відкрити тут

новый коллаж111Другий  етап  олімпіади  «Юне обдарування» у  Рівненській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів  №28

17 березня 2015 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 стартував другий (міський) етап олімпіади «Юне обдарування» серед учнів 4-х класів.

Детальніше: Олімпіада початкових класів "Юне обдарування"

8qyCwc753VU   10березня  2015 року команда «Інші діти» зайняла І місце в обласному конкурсі серед команд клубу веселих і кмітливих юних інспекторів руху.

 Головне завдання юірівців – попередити та не допустити зростання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, привернути увагу до цієї проблеми і дітей, і дорослих.

Детальніше: Команда «Інші діти» Рівненської ЗОШ № 28 в обласному конкурсі команд КВН-ЮІР

ШевченкоТепер добре знаємо, що поезія Т. Шевченка була об’єктом фальсифікації, щоб знівелювати вплив Кобзаря як поета національної ідеї. Звісно, він і справді був надзвичайно чутливим до соціальної несправедливості, але ідеї соціального звільнення органічно поєдналися  у нього з ідеями національного відродження та національної незалежності.

Детальніше: Шевченківський тиждень у Рівненській ЗОШ № 28

14f12525c8a3120486970c4d2d0472b3Уся Україна схиляє голову перед героями Революції гідності та вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні. 20.02.2015 року учні Рівненської ЗОШ № 28 узяли  участь у міському заході «Герої не вмирають».

Детальніше: Пам’ятаємо про  героїв Небесної Сотні

Напередодні Дня святого Валентина у нашій школі  була проведена благодійна акція «Серце для Іванка». Учні свідомо долучилися до збору коштів, адже розуміють, що немає нічого ціннішого за життя. Вони усвідомлюють, що у внутрішньому світі людини доброта - це сонце. Спільними зусиллями було зібрано 749 гривень і передано в ЗОШ № 4 для Івана Ковриги.

7SKXVsG-fzMГала-концерт Всеукраїнського фестивалю «Сміховик» відбувся у м.Житомирі 13 лютого 2015 року, в якому вчетверте поспіль взяла  участь і команда «Інші діти» Рівненської ЗОШ № 28 у складі: Котигороха Назара (учня 10-Б класу), Гук Олени (учениці 6-Г класу),

Детальніше: Учетверте в Житомирі зібралися на Всеукраїнському фестивалі «Сміховик»

62559076Всі повинні вірити в єдність нації, держави, пам`ятати її історію, пишатися її героями, надіятися на її щасливе майбутнє і любити її цілком і повністю.

22 січня 2015 року учні і учителі школи № 28 відзначили День Соборності України – свято єдності українського народу.

Детальніше: «Історичний експрес» у Рівненській ЗОШ № 28

       У січні 2015 року дитячий гурт традиційного поліського співу «Ранкова роса» ЗОШ № 28 під керівництвом Юрія Ковальчука взяв участь в XІ фестивалі пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви» і був відзначений дипломом.

Детальніше: Участь гурту «Ранкова роса» у традиційних зимових фестивалях

Кожна справа людям, інакше – навіщо?

Ми завжди раді допомогти і підтримати дітей,

які потребуть нашої допомоги!

Ми – за мир!

Ми – за вільне і щасливе майбутнє

дітей нашої неньки – України!

Детальніше: Благодійна акція «Діти – дітям»

Косюк05 лютого 2015 року на базі Костопільського районного Будинку школярів та юнацтва мені пощастило взяти участь у засіданні обласної ради старшокласників «ІМПУЛЬС» та школи управлінської майстерності для лідерів і координаторів учнівського самоврядування.

Детальніше: Участь у засіданні обласної ради старшокласників «ІМПУЛЬС»

08477520А вітер їх довкруг рік-річно 

Збира у пишний жмут. 
Плете з квіток легенду вічну 
Про чин героїв Крут.

 

 

 

 

Детальніше: Пам’ятаємо про Героїв Крут та усіх загиблих за волю й незалежність України

09187875      Не секрет, діти бачать у снах подарунки,

Кожний мріє у цьому зв'язку.
Тільки вже чортенята всі вкрали пакунки 
У діда Мороза в чарівному візку:

«Там зайчики – стрибайчики
Ліхтарики , школярики
І мандарин,і яблуко, - кажу вам тет-а-тет,-

Ми вкрали для маленької, 
Маленької такої компанії, 
Для скромній такої компанії 
Це зовсім не секрет. (В. Баталін)

Детальніше: Новорічна казка 2015

4460350819 грудня 2014 року Святий Миколай завітав до учнів початкових класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28. Дарунком для дітей було святкове дійство, яке підготували учасники КВН-театру «Інші діти» Гук Олена, Ломанюк Дарина, Цибульська Тетяна, Єремейчук Дарина, Степанюк Денис, Кашталян Микола, Котигорох Назар разом з  керівником гуртка Баталіним Віктором Васильовичем.

Детальніше: День Святого Миколая

3061763213 грудня 2014 року, на cвято Андрія, у міському благодійному ярмарку «Героям слава» взяли участь учителі, школярі та батьки Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28. Заздалегідь у школі були створені майстерні із виготовлення іграшок.

Детальніше: Участь у новорічно-різдвяному благодійному ярмарку «Героям Слава!»

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.