Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Накази

Наказ про зарахування до 1-го класу від 01.06.2018 р. - переглянути тут

Наказ про зарахування до 1-го класу від 15.06.2018 р. - переглянути тут

28 Зал органної музикиТри тижні промайнули дуже швидко. Сьогодні закриття табірної зміни. Наостанок, ми завершимо тиждень музичним міксом у Залі органної та камерної музики. Він зустрів нас величною прохолодою і блиском вітражів.

Детальніше: Зал органної музики 2018

28 новини 1Табірне життя, зокрема в англомовному загоні «ChattyBirds», щоденно змінюється і збагачується новими враженнями та подіями.

Детальніше: Наші новини мовного загону

28 флешмоб 1Невпинно рухається вперед час. Підходить до кінця наш відпочинок у таборі. Позаду залишаються походи до театрів і парків розваг, заняття у гуртках, участь у батлах і флешмобі, а попереду – тепле ласкаве літечко.

Детальніше: Участь у флешмобі

28 дюймовочка 3Думаєте, що знаючи змістову лінію казки, вас ніщо не здивує? Зовсім ні! Сьогодні ми в гостях у музично-драматичному театрі. Магічна музика запрошує на перегляд вистави «Дюймовочка».

Детальніше: «Дюймовочка» 2018

28 батл 1Табірне життя веселе, адже безліч цікавих екскурсій, конкурсів та змагань відбуваються кожного дня. Так 6 та 8 червня вихованці англомовного загону взяли участь у «EnglichBattle»та «SongBattle». У перший день змагань учасники повинні були виконати три завдання, щоб продемонструвати свої знання з англійської мови.

Детальніше: Новини мовного загону 2018

28 Музей комах 1Світ комах цікавий кожному. За ними люблять спостерігати і дорослі, і діти. От і сьогодні після сніданку ми відвідали музей комах, що знаходиться у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті ім. С. Дем’янчука.

Детальніше: Музей комах 2018

28 Золоте курча 2День сьогодні яскраво-сонячний. Приємний вітерець і прохолодно.

Нас чекає прекрасний день: ми побачимо виставу «Золоте курча» у музично-драматичному театрі.

Детальніше: «Золоте курча»

28 вистава 1Здавна український народ виховував дітей мудрістю казки. Вона звернена до чистого внутрішнього світу дитини, у ній розповідається про головні людські цінності.

Детальніше: «Мама для мамонтенятка»

28 ролики 1Давно вже забуті ігри зі скакалками, резинками, «Класики», «Вибивало», «Пекар», «Козаки-розбійники»…

На одній із перерв запропонувала першокласникам гру зі свого дитинства «Рибалка і рибки».

Детальніше: Ролики

28 англ 1Ось і закінчився навчальний рік! Попереду чекає нас гарний відпочинок, нові знайомства, цікаві екскурсії. Вихованці англомовного загону «Chatty Birds» мають прекрасну можливість поєднати відпочинок із вивченням англійської мови у невимушеній атмосфері.

Детальніше: Наш мовний загін 2018

28 Івасик 3Світ казок завжди заворожує. Дорослі теж їх дуже люблять тільки не афішують, але залюбки читають власним дітям щовечора.

Детальніше: «Івасик-Телесик» 2018

До відома батьків!

Адміністрація Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28 ініціює відкриття додаткового 1-го класу.

Список претендентів - переглянути тут

28 Гайдамаки 1Усім завжди дуже цікаво, як люди жили раніше, як працювали, які у них будинки, як одягалися, що любили їсти, як розважалися, що читали, куди могли поїхати.

Детальніше: Козацький табір «Гайдамаки» 2018

28 каштанчик 1Вранці синоптики обіцяли дощ, але небо сьогодні вкрите пухнастими біленькими хмаринками, лагідно голубить променями все навколо сонечко, вітерець десь сонно проник. Погода прекрасна. І настрій маємо гарний, адже ми йдемо у ляльковий театр!

Детальніше: «Пригоди Каштанчика»

боулінг2До хорошого швидко звикаєш. Ера комп’ютеризації моментально охопила людство: ми не можемо уявити свого життя без гаджетів, мобільних додатків, соціальних мереж… Зовсім іншими стали й ігри: яскравими, сучасними. От і сьогодні у нашому таборі День розваг. Ми їдемо у «Мультипарк» і боулінг.

Детальніше: День розваг в Мультипарку 2018

28 Табір 2За календарем – весна, за вікном – літо – літом! Але ж краса – канікули! У когось – перші у житті, хтось насолодиться останніми…

Детальніше: Здрастуй, «Фантазіє»!

28 останній дзвоникТравневий сонячний ранок. Свято останнього дзвоника. Директор школи Іван Стефанович Віднічук бажає учням – вдалого відпочинку, випускникам – сил та наполегливості, батькам – терпіння, учителям – творчої наснаги та нових ідей, усім без винятку – міцного здоров’я.

Детальніше: Останній дзвоник 2018

28 тб1З 21 по 27 травня в Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху 2018 р. З цієї нагоди у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №28 пройшли заходи, спрямовані на убезпечення дітей від небезпек, які чатують на дорогах.

Детальніше: Тиждень безпеки дорожнього руху 2018

Copyright © 2019 ЗОШ №28 Rights Reserved.