Вгору

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

пч14 жовтня – день із багатою історією. Україна святкує не лише День захисників і захисниць, а й День українського козацтва та день заснування Української повстанської армії. Це є привід поговорити з дітьми про те, хто такі захисники України, завдяки кому ми сьогодні живемо в незалежній державі та як зробити героїв минулого трохи ближчими до сучасних учнів.

Детальніше: Квести до ДНЯ 14 жовтня

lazertag13 жовтня 2021 року учні 10-11 класів Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 Симончук Микола, Патяка Олег, Хмель Віталій, Чорнобай Денис, Ковальчук Тарас, Процишина Яна взяли участь у турнірі з лазертагу «Козацька звитяга» серед збірних команд школярів ЗЗСО м. Рівного, що проходив у козацькому таборі «Гайдамаки».

Детальніше: Турнір з Лазертагу

kub2312 жовтня 2021 року учні 10-А та 10-Б класів узяли участь у брейн-ринзі «Вони боролись за Україну», приуроченому Дню захисників та захисниць України, Дню українського козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці.

Детальніше: Брейн-ринг "Вони боролись за Україну"

collage12 жовтня 2021 року учні 9-Д класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 переглянули Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації.

Старшокласникам часто бракує інформації, що стосується питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах.

Детальніше: Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації

dubno2Плануєте гарно й пізнавально провести вихідні? Тоді обов'язково навідайтеся до Дубенського замку та
Тараканівського форту й позитивні емоції Вам гарантовані.

10 жовтня 2021 р. учні 7-А, 7-Б, 7-Г класів разом із класними керівниками відвідали ці місця й змогли, хоч на півдня, "доторкнутися" до історії, відчути відлуння тих часів.

Детальніше: Екскурсія Дубно 2021

olevsk10 жовтня 2021 року народний гурт традиційного поліського співу «Ранкова Роса» взяв участь у Всеукраїнському патріотичному фестивалі Олевська республіка, що знаходиться в смт. Рокитне. Цьогоріч фестиваль святкує свій ювілей, 80 річницю.

Детальніше: фестиваль Олевська республіка

vervЗа вікнами осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: кованим золотом виблискує листя, яскраво спалахують різнокольорові ліхтарики айстр і хризантем... Саме ця пора року щедра на врожай.

Детальніше: Осінній вернісаж 2021

dsd1 жовтня 2021 року в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст.28 відбувся День шкільного самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки адміністрації, учителів, вахтера.

Учні з 11-А, 11-Б та 9-В класів спробували себе у ролі вчителів молодшої школи.

Детальніше: День самоврядування 2021

biologia2Всесвітній день тварин (англ. World Animal Day) - міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту, що святкується кожного року 4 жовтня. Вчителі біології ЗОШ 28 взяли активну участь і серед 5-8 класів провели уроки людяності та доброти під гаслом "вони друзі наші менші, їх захист в наших руках".

Детальніше: Всесвітній день тварин 2021

Належить життя прожити,

Долаючи часом кручі.

Та вчитель, ловець у житі,

Боронить від прірви учнів!


jar229-30 вересня 2021 року в 10-А та 11-Б класах Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 пройшли уроки на тему «Трагедія Бабиного Яру».  Усіх вразили трагічні факти з історії про страти євреїв в урочищі Сосонки, про трагедію в Тучинському гетто, про розстріли в Острозі, які передували великій трагедії Бабиного Яру.

Детальніше: Трагедія Бабиного Яру

turСкрізь не побуваєш, але можна спробувати! Сьогодні, 27 вересня, в усьому світі відзначають День туризму. Це свято непосидючих, цікавих, авантюрних, ризикованих, невгамовних людей, які отримують насолоду від подорожей та походів, кому подобається відкривати для себе нові горизонти.

Детальніше: З Днем туриста! 2021

pog122 вересня 2021 року в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 відбулися зустрічі з представниками патрульної поліції, ювенальної превенції, а також з рятувальниками.

Для учнів 5-7 класів у ході інтерактивної бесіди рятувальники розповіли, як потрібно діяти в небезпечних для життя ситуаціях, разом з дітьми нагадали номери телефонів рятувальної служби, розгадували тематичні кросворди та ребуси; а представники ювенальної превенції наголосили, як уберегтися від кібербулінгу.

Детальніше: День з поліцейськими й рятувальниками

urokmyruЩороку долучається до відзначення Міжнародного дня миру Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28. Учні початкових класів разом із класними керівниками оформили виставки малюнків «Ми за мир», «Хай буде мир», «З Днем миру», узяли участь у флешмобі «За мир та щастя в Україні».

Детальніше: День миру 2021

льівіБажаєте колоритно відпочити – вирушайте до Львова. Тут вас радісно зустрінуть, смачно нагодують і подбають про ваше дозвілля...

Це місто з маленькими вуличками та багатою архітектурою, де поряд із національною, успішно прижилися польська, єврейська та вірменська культури.

Детальніше: Дев'ят у Львові 2021

Copyright © 2022 ЗОШ №28 Rights Reserved.